Dodaj opinie

Twoja opinia jest dla nas bezcenna. Chcemy, abyś podzielił się swoimi myślami, doświadczeniami i sugestiami, ponieważ tylko dzięki Tobie możemy stawać się jeszcze lepsi. Dlatego zachęcamy Cię do dodania swojej opinii już teraz.

Opinie

Co mówią o mnie klienci

Po długiej bitwie dzięki p.Mecenas wygrałam sprawę. Solidna, dokładna, kulturalna ale na sali sądowej potrafi walczyć ostro i konkretnie. Polecam p.mecenas Magdalenę Grześkowiak przede wszystkim do ciężkich spraw rozwodowych.
Adela_17
2023-11-29 14:27:07
Z wdzięczności za uzyskanie rozwodu na moich warunkach skreślę kilka słów na temat pani mecenas. Bardzo precyzyjnie potrafi wyłapać reakcje i emocje oraz konfabulowanie strony przeciwnej. Profesjonalizm i logika w zadawanych pytaniach wspaniale potrafi wyprowadzić z równowagi kłamliwych i zaprzysiężonych świadków. Bezwzględnie obnaża kłamstwa i wykazuje je przed sądem. Dużo można pisać ale chyba najlepszą rekomendacją jest to co usłyszałem od swojej już ex ... "ta twoja suka". No cóż zwał jak zwał ale faktycznie jest niebezpieczna dla strony przeciwnej. Niestety również jest cholernie atrakcyjna pod każdym względem. Męża nie znam ale zazdroszczę :))
Artur Przybysz
2023-11-16 12:27:07
Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, godna przeciwniczka i profesjonalistka.
Joanna Mikusek
2023-11-07 10:43:07
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak to perfekcjonistka w każdym calu. Rzeczowa, konkretna, profesjonalna, przewidująca! Będąc w kiepskiej kondycji psychicznej na początku rozwodowego piekła (rozwód z orzekaniem o winie) skontaktowałam się z Panią Mecenas, która przejęła moją sprawę. Po przejęciu sprawy Pani Mecenas bardzo szybko doprowadziła do zabezpieczenia kontaktów i miejsca zamieszkania mojego syna przy mnie. Bardzo szybko odnalazła się w trudnej dla mnie sytuacji, zawsze odpowiadała wyczerpująco na moje pytania / wątpliwości. Potrafi słuchać. Podczas rozpraw jest bardzo waleczna i umiejętnie wykorzystuje fakty / dowody na korzyść klienta, którego reprezentuje. Doprowadziła do bardzo znacznego podniesienia alimentów na rzecz małoletniego syna i jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa w tym zakresie. Bardzo ważne było dla mnie to, że poza salą rozpraw Pani Magdalena z empatią i troską potrafiła mnie wesprzeć i odpowiednio przygotować do dalszych kroków. Bardzo dobra mowa końcowa, znokautowała stronę przeciwną. Pani Magdaleno bardzo dziękuję za wszystko! Dzięki pani w lipcu odzyskałam spokój dla siebie i syna oraz wiarę w to, że teraz może być już tylko lepiej 🙂
Dagmara
2023-08-18 10:43:07
Pani Magdalena przejęła moja sprawę rozwodową, którą wcześniej powierzyłam innemu prawnikowi, rozwód za porozumieniem stron, ale walka o dzieci spowodowała ze sprawa trwała 4 lata. Nie jest łatwo wejść w sprawę którą ktoś inny rozpoczął a jednak Pani Magdalena się podjęła i dzięki niej moje dzieci są przy matce tak jak powinno być. Oprócz tego ze Pani Magdalena ma wysokie kompetencje posiada niesamowity zmysł wie doskonale jak mówić żeby być usłyszanym. Umiejętność reagowania na rozprawie w taki sposób aby nie rozdrażnić sędziego, przeciwnika nokautuje, waleczna, skuteczna, świetna mowa końcowa. Ja bym się poddała jak nie miała bym w niej takiego wsparcia. Dziękuje Pani Magdo.
Izabela
2023-07-13 09:01:57
Rozwód jest zazwyczaj traumatycznym przeżyciem, zwłaszcza gdy towarzyszy mu zdrada małżeńska, brak poczucia skruchy i obwinianie mające na celu przerzucić winę na drugą stronę. Pani Magdalena doskonale wyczuwa intencje przeciwnika i jest doświadczona na tyle, ze nie dopuści byśmy popełnili błędy w czasie toku rozprawy. Przede wszystkim dziękuje Pani mecenas za bycie człowiekiem, za przytulenie po pierwszej rozprawie, kiedy tak bardzo tego potrzebowałam , jeden gest a pokazuje, że można być ludzkim prawnikiem w często nieludzkich warunkach wszechobecnej panującego egoizmu . Sprawa wygrana , ale nie o wyrok tu chłodziło tylko o sprawiedliwość
Sylwia
2023-07-11 12:19:47
Pani mecenas Magdalena Grześkowiak, reprezentowała mnie w sprawie rozwodowej z orzeczeniem winy męża. Pomyślny dla mnie wyrok zapadł już na trzeciej sprawie. Pani Adwokat była badzo profesjonalna,a jej mowa końcową zrobiła duże wrażenie. Polecam!!!
Marzena Godlewska
2023-02-12 21:40:33
Pani Magdalena Grześkowiak przeszła ze mną naprawdę ciężką drogę. 6 trudnych lat w sądzie z moim mężem, człowiekiem, który przedłużał sprawę, utrudniał. Empatyczna, wrażliwa, ale też bardzo konkretna, podchodzi ze zrozumieniem do sytuacji życiowej klienta. Bardzo szczera, nie obiecuje gruszek na wierzbie. A to dla mnie było ważne. Na każdym etapie sprawy byłam informowana czego się mogę spodziewać. Dzięki jej determinacji udało się ograniczyć prawa rodzicielskie mojemu mężowi, a to było dla mnie najważniejsze. Dziękuję Pani Mecenas z całego serca, jest naprawdę najlepsza w tym co robi.
Anna Zabielska
2023-01-22 10:51:54
Adwokat z powołania, tak określiłabym p. Magdalenę Grześkowiak. Pani Mecenas jest profesjonalistką, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, zawsze przygotowana i zaangażowana. Podjęte przez Adwokat M. Grześkowiak działania doprowadziły do pozytywnego rozwiązania mojej sprawy, która łatwa nie była. Wygrana w Sądzie I Instancji a następnie w Sądzie Apelacyjnym w sprawie o rozwód z orzekaniem o wyłącznej winie męża i alimenty. Z całego serca polecam współpracę z Panią Mecenas M. Grześkowiak.
Anna
2022-11-22 09:17:26
Panią Mecenas poleciła mi przyjaciółka, która prowadziła sprawy jej kilku znajomych. To był najlepszy wybór. Jej zaangażowanie, doświadczenie, a także empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujący i nieprzyjemny rozwód. Pani Magdalena doskonale informowała i wyjaśniała kwestie prawne. Prowadząc moją sprawę była bardzo zaangażowana, indywidualnie podchodziła do każdej kwestii. Z wielką starannością przygotowywała każde pismo i ustalenia tak, że żaden szczegół nie uszedł jej uwadze. Były mąż stosował różne zagrywki, znęcał się psychicznie, nie partycypował w kosztach utrzymania dziecka, a później odwoływał się kilkukrotnie, pismo za pismem, robił z siebie biedaka, kalekę i ofiarę losu, ale dzięki świetnej współpracy udało się bardzo szybko zakończyć sprawę wraz z podziałem opieki i alimentami – wszystko po mojej myśli. Nawet jak dzień przed rozprawą, wieczorem, wpłynęło kolejne odwołanie od byłego męża, pani mecenas przygotowała się perfekcyjnie. Wypunktowała na rozprawie jego kombinatorstwo w kilku zdaniach. Czułam się zaopiekowana, byłam spokojna i pewna siebie. Pani Magdalena ma ogromną intuicję, czego zabrakło stronie przeciwnej. Niestety, adwokat byłego męża zachowywała się jak uczennica – amatorka, zero logicznego myślenia. Normalnie dwa światy... Rozwód orzeczony na pierwszej rozprawie, mimo że naprawdę zapowiadał się na dłużej. Strona przeciwna długo pewnie będzie w szoku. Pani Magdaleno, dziękuję z całego serca. Za wszystko.
Kasia
2022-10-15 21:19:33
Pani Mecenas Grześkowiak prowadziła mój rozwód w I i II instancji z orzekaniem o winie. Całość trwała 3 lata i została uwieńczona sukcesem w pięknym stylu w każdej kwestii:-). Moja ex żona nie ugrała nic co sobie wymarzyła. A warto tutaj nadmienić, że reprezentowanie mężczyzny w sądach rodzinnych wymaga zdecydowanie więcej trudu. To co wybitnie wyróżnia Panią Mecenas to ogromna wiedza prawna, skuteczność oraz perfekcyjne przygotowanie do sprawy (na rozprawie Pani Mec. zawsze osobiście reprezentuje klienta). Rozeznanie Pani Mecenas w przebiegu toku sprawy, to jakiego należy się spodziewać wyroku, co nastąpi dalej budzi podziw i sprawdziło się w 100%. Domeną Pani Mecenas jest sala rozpraw tam widać, że ewidentnie czuje się jak ryba w wodzie i biada tym co trafią pod jej "ostrzał" pytań. Z całego serca polecam współpracę z Panią Adwokat Magdaleną Grześkowiak. Dziękuję.
Zbyszek
2022-03-17 10:44:09
Bystra, inteligentna, ostra i konkretna! Wymierza mocne i precyzyjne ciosy w przeciwnika. Zawsze przygotowana i skupiona. Gdy trzeba, sprowadzi na ziemię. Skuteczna. Polecam!
Nadzieja
2021-10-14 21:40:24
Profesjonalizm Mądrość Skuteczność Klasa Serdeczna , wspierająca i piękna PANI MECENAS. Bardzo dziękuję za współpracę i pomoc. Polecam
Agata
Chciałabym bardzo podziękować Pani Mecenas Magdalenie Grześkowiak za reprezentowanie mnie w sprawie rozwodowej z orzekaniem o wyłącznej winie męża. Pani Mecenas doskonale potrafiła pokierować moją sprawą w kierunku jaki oczekiwałam, dzięki temu sprawa rozwodowa przebiegła sprawie i po mojej myśli. Doświadczenie, jakie reprezentuje Pani Mecenas na sali rozpraw jest bezcenne, jej waleczna postawa i pełen profesjonalizm w działaniu pozwolił mi czuć się bezpiecznie w tym trudnym procesie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazane wsparcie oraz wszelką pomoc. Serdecznie polecam skorzystanie z usług Pani Mecenas w szczególności w skomplikowanych przypadkach.
Jola
2023-06-29 14:20:35
Do mecenas Grześkowiak trafiłam z polecenia znajomych ,którzy korzystali z pomocy Pani adwokat. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo... Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolona z usług Pani mecenas. Polecam i na pewno jeśli zaistnieje taka potrzeba to skorzystam z pomocy Pani mecenas. Warta wszystkich monet????.Moja sprawa rozwodowa nie była łatwą sprawą, jednak zakończona na drugim spotkaniu po mojej myśli i na Naszych zasadach???? Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani mecenas♥️
Michalina Pietrzak
2023-02-19 22:00:49
Zdecydowanie polecam Panią Mecenas, która z pełnym profesjonalizmem podeszła do prowadzenia mojej sprawy, umiejętnie zbudowała atmosferę zaufania i bezpieczeństwa w toku czynności prawnych. Wiedza, umiejętności, przygotowanie i wspomnaine podejście pozwoliło mi spokojniej przejść tę trudną drogę i co najważniejsze osiągnąć założone przez nas cele.
Paweł
2022-10-20 13:50:06
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak jest profesjonalistką w każdym calu. Gdy przejmowała moją sprawę rozwodową po poprzednim nieudolnym pełnomocniku, spokojnie, konkretenie wypunktowała jego błędy i po krótkiej analizie przedstawiła propozycję dalszych kroków, które okazały się właściwe i doprowadziły do finału, czyli oczekiwanego przeze mnie rozwodu. Cała nasza współpraca przebiegła tak jak się umówiliśmy: konkretnie, rzeczowo, profesjonalnie. Pani Mecenas wykorzystała cały materiał dowodowy, jaki udało mi się zebrać, a było tego bardzo dużo. Jej takt, klasa, kompetencja jest nie do przecenienia. Polecam każdemu, kto stoi przed koniecznością batalii sądowej, która do przyjemnych nie należy. Tym bardziej warto mieć pełnomocnika, któremu można zaufać.
Jarek
2022-10-16 20:37:19
Nieoceniona i niezastąpiona! Dzięki Pani Mecenas przejście przez traumatyczne wydarzenie, jakim jest rozwód, staje się łatwiejsze. Ma się poczucie, że na sali rozpraw siedzi obok Twój Przyjaciel, który radzi, wspiera, broni i kąsa nieprzyjaciela. Czułam, że nie jestem sama w potrzebie. Zawsze rewelacyjnie przygotowana, opanowana, z ciętymi ripostami. Nie zostawia na drugiej Stronie suchej nitki. Pilnująca terminów, podpowiadająca jak przygotować pisma, odpowiadająca niezwłocznie na wszystkie pytania. Jeśli ma się przed sobą yrudny rozwód to z całą pewnością powinno się go prowadzić u boku Pani Mecenas. To dzięki Niej trwająca 3,5 roku batalia zakończyła się orzeczeniem winy mojego byłego już męża. Polecam każdemu, kto decyduje się na rozwód. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystko Pani Mecenas!
Maja
2022-05-06 07:07:06
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak reprezentowała mnie w trakcie sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie byłego męża. Wybrałam ją na podstawie opinii w internecie i w ogóle się nie zawiodłam. Pani Mecenas pomogła mi przygotować się do sprawy pod kątem merytorycznym, ale też co bardzo ważne w takich trudnych sytuacjach, wykazała się ogromnym taktem i życzliwością. Jest świetnym fachowcem, zawsze super przygotowana do sprawy, błyskotliwa, pamięta milion szczegółów, o swojego klienta walczy do końca i nigdy nie odpuszcza. Jest SKUTECZNA. Sprawę wygrałyśmy. Dziękuję Pani Mecenas za współpracę i za pomoc.
Milena
2022-08-19 07:01:39
Moja sprawa była nietypowa. Przynajmniej dla mnie. Wydawało się, że całość będzie ciągnęła się latami. Kilkanaście lat małżeństwa, zastraszania, gróźb, miesięcy miodowych i wszystkiego w książkowym związku z przemocą. Oprawca mąż, który nie pracuje i nie łoży na dom i małoletnie dzieci od lat. Doszły zdrady. I wtedy pękłam. Chodziło o orzeczenie wyłącznej winy, alimenty, władzę rodzicielską. Wiedziałam, że jeśli nierozważnie wybiorę mecenasa, to przegram. Widziałam kilka z pozoru oczywistych do wygrania spraw, które zostały położone przez słabe prowadzenie. I bardzo się tego bałam. Tu nie było planu B. Musiałam postawić na jedną, najlepszą kartę i tą kartą była p. Mecenas Magdalena Grześkowiak. Zebrałam obszerny i ostry materiał dowodowy, a pani mecenas ubrała to w taki pozew, że rozprawa odbyła się jedna i trwała nie więcej niż 20 minut. Rozumieją Państwo. Taka sprawa i jedna 20-minutowa rozprawa. Dzięki pani mecenas zostały osiągnięte wszystkie cele, a ja i dzieci jesteśmy bezpieczni. Nie wiem, czy wszystkie sprawy tak mają szansę się zakończyć, wiem, że liczy się bardzo dobra współpraca i tu ona była, mimo że to był najtrudniejszy czas dla mnie. Cieszę się z naszego wspólnego sukcesu. Nie każdy rozwod jest porażką, taki który ratuje matkę i dzieci przed oprawcą jest sukcesem. Dziękuję bardzo Pani Mecenas.
Karolina
2022-04-21 07:37:03
Z wielką przyjemnością piszę opinię o Mecenas Magdalenie Grześkowiak, która reprezentowała mnie w sprawie rozwodowej z orzekaniem o wyłącznej winie męża. W trakcie naszej współpracy Pani Mecenas dała się poznać jako wysokiej klasy profesjonalistka, godna polecenia i zaufania prawniczka z powołania. Zawsze doskonale przygotowana do każdego spotkania, na sali sądowej - rzeczowa i konkretna, waleczna i opanowana, skupiona i czujna, kontrolująca przebieg rozprawy nieustępliwie broniąc interesów swojego klienta. Poza tym to piękna, pełna ciepła i empatii kobieta. Zgadzam się z napisaną wcześniej opinią, iż rozwód to trudne doświadczenie, ale o wiele łatwiej jest przez niego przejść, gdy pełnomocnikiem jest nie tylko dobry adwokat, ale przede wszystkim dobry człowiek. Bardzo dziękuję Pani Mecenas za współpracę, okazaną pomoc i wsparcie w tym trudnym dla mnie czasie!
Edyta
2023-03-26 21:19:14
Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak wybrałem do reprezentowania mnie w sprawie rozwodowej na podstawie opinii jakie przeczytałem tutaj. Był to mój pierwszy wybór i zapewniam, że lepiej trafić nie mogłem. Profesjonalizm, zaangażowanie, wiedza i determinacja Pani Mecenas w całym procesie sprawiała, że po prostu czułem się spokojniej i pewniej a jest to duży komfort w tak stresujących sytuacjach życiowych. Bardzo podziwiam Panią Mecenas za sprawność procesową, dotrzymywanie terminów, dbałość o wszystkie nawet najmniejsze szczegóły i dokumenty oraz zaangażowanie na rozprawach w których zawsze mnie osobiście reprezentowała a najbardziej doceniam, że w najważniejszym momencie wspierała mnie nawet będąc na urlopie. Bardzo przydatną cechą Pani Mecenas jest umiejętność przewidywania wydarzeń i prewencyjne działanie. Na koniec dodam, że przyszedłem do Pani Mecenas z pewnym celem, a efekt końcowy okazał się znacznie lepszy niż sobie wymarzyłem. Teraz mogę skupić się na opiece nad synem o którą to starałem się ponad dwa lata.
Piotr
2022-11-07 10:38:19
Moją sprawę prowadziło dwóch prawników. Pierwszy zrezygnował i dał na zastępstwo kolegę. Po pierwszej rozprawie byłam załamana, mecenas był nieprzygotowany, druga strona "robiła co chciała" a mój prawnik nie reagował bo nawet nie przeczytał akt mojej sprawy. Po tej rozprawie zaczęłam szukać kogoś, kto zajmie się moją sprawą i doprowadzi całość do szczęśliwego końca. Panią Magdalenę wynalazłam dzięki opiniom w internecie. Od pierwszego spotkania wiedziałam jakie mam szanse, czego należy sie spodziewać, co zmienić w trakcie składania dokumentów uzupełniających. Żaden z poprzednich prawników nie chciał powołać jako świadka kochanki. To właśnie Pani Magdalena złożyła odpowiednie pisma i przesłuchanie kochanki stało się główną drogą do sukcesu. Pełne opanowanie w każdej sytuacji, bystrość umysłu, rzeczowa, profesjonalna, zawsze przygotowana, dająca poczucie pewności, że moje sprawy są w dobrych rękach. Postawa Pani Magdaleny pozwoliła mi osiągnąć spokój... czekanie na kolejne rozprawy nie wywoływało niepotrzebnego stresu i paniki. Pomimo niezbyt obszernego materiału dowodowego oraz dość trudnej i wymagającej sędzinie udało się dowieść prawdy, udowodnić, że druga strona kłamała nawet w sądzie. Sprawiedliwość wygrała a ja usłyszałam słowa na które czekałam ponad 4 lata : " rozkład małżeństwa z wyłącznej winy męża" Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Magdaleno, ze przeprowadziła mnie Pani tak bezboleśnie i profesjonalnie przez wszystkie te trudne chwile 🙂
AWES
2022-09-03 17:37:21
Z pełnym przekonaniem polecam Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak. Przy trzy letniej współpracy, zawsze przygotowana, rzeczowa, nie ugiętą. Na bieżąco monitoruje i informuje o statusie sprawy. Przeciwnik nasz był bardzo trudny, pewny siebie, Pani Mecenas wygrała sprawę. Pełny profesjonalizm. Adwokat z powołania. Bardzo dziękuję Pani Mecenas, DAŁYŚMY RADĘ 🙂
Magdalena
2022-07-07 22:53:36
Bardzo polecam Panią Mecenas. Pomogła mi przejść przez bardzo trudny rozwód. Stanowiła wsparcie w trudnych sytuacjach. Zawsze służyła pomocą i dobrą radą. Sprawiła, że nie czułam się sama, wspierała mnie w każdej sytuacji. W całym procesie rozwodowym wykazała się dużą empatią. Pani Mecenas na rozprawach zawsze skupiona i przygotowana, konkretna i rzeczowa, niezwykle inteligentna i błyskotliwa. NIEZASTĄPIONA. Widać, że dobro klienta jest dla niej najważniejsze. Z całego serca polecam Panią Mecenas. DZIĘKUJĘ Pani Mecenas za wszystko.
Alicja
2021-12-08 14:49:08
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak prowadziła sprawę rozwodową naszej córki z orzeczeniem o winie pozwanego. Trudna 4-letnia batalia o sprawiedliwość dzięki ogromnemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i walce do końca pani Mecenas zakończyła się pełnym sukcesem. Dziękujemy i szczerze gratulujemy, dzięki pani Mec. Magdalenie Grześkowiak odzyskaliśmy wiarę w sprawiedliwość, szczerze polecamy wysokiej klasy profesjonalistę i prawnika z powołania
Rodzice Eli
2021-05-27 19:20:47
Dzięki Pani Mecenas Magdalenie Grześkowiak uzyskałem rozwód już na pierwszej rozprawie z orzeczeniem o winie żony, a dzieci zostały ze mną. To profesjonalistka w każdym calu, która zna się na swoim fachu. O wszelkich pismach z sądu informowała mnie natychmiast, redagowała i składała w sądzie wszystkie pisma, niezwłocznie odpowiadała na pytania jak reagować na różne intrygi pozwanej. Na rozprawę przyszła osobiście, dobrze przygotowana, pytania zadane pozwanej na rozprawie były bardzo celne. Serdecznie polecam, jeżeli ktoś znalazł się w trudnej sytuacji, gdzie rozwód jest jedynym wyjściem.
Michał
2021-10-14 12:56:10
W 2016 roku po 17-tu latach udanego , kochającego się małżeństwa podjęłam decyzje o rozwodzie, kiedy wyszło na jaw, że mój były maż ma kochankę w wieku prawie naszej córki... po przeczytaniu opinii o Adwokatach wybrałam właśnie Mecenas Magdalenę Grześkowiak. Pani Mecenas na pierwszym spotkaniu upewniła się czy chce rozwodu , zapytała o to kilka razy , po czy przedstawiła mi dokładnie krok po kroku jak wygląda sprawa rozwodowa , łącznie z opłatami i wszystkimi jej konsekwencjami . Sprawa rozwodowa trwała 4 i pół roku , odbyłyśmy z Panią Mecenas ponad 10 spraw w sądzie , Pani Mecenas napisała kilka odpowiedzi na zażalenia zawsze przygotowując je merytoryczne perfekcyjnie, a przede wszystkim za co jestem Pani Mecenas ogromnie wdzięczna bardzo dobrze napisała pozew rozwodowy i perfekcyjnie pozbierała do niego wszystkie załączniki dowodowe . Pani Mecenas od samego początku otoczyła opieką moje dzieci i ich dobro przedstawiając odpowiednio przygotowany pozew o alimenty i za każdym razem pytała mnie o dzieci. Sprawa , od pierwszego posiedzenia była trudna - sędzia nie zostawiała po nas "suchej nitki" , a po kolejnych posiedzeniach miałam wrażenie , że jest coraz gorzej. Pani Mecenas to ta osoba, która własnie wspierała mnie, nie pozwalała zwątpić, nie pozwalała się poddać , zawsze uważała i mówiła , że prawda jest najważniejsza . Na każdej rozprawie stawała za mną murem nawet kiedy sama obrywała cięgi ale zawsze powtarzała , że mnie nie zostawi . Pani Mecenas zawsze pamiętała o wszystkich terminach rozpraw, a wręcz wcześniej się przypominała , zawsze informowała , że już jest pod sala i czeka i zawsze z wyprzedzeniem 30 min przed rozprawą . Dźwigała tony akt , a kiedy było trzeba potrafiła odnaleźć jedną kartkę w stercie papierów . Znała zawsze szczegóły sprawy , daty i wydarzenia , a jej olbrzymiał intuicja , błyskotliwość i wiedza doprowadziły do zakończenia mojej sprawy z orzekaniem o winie mojego byłego męża. Pani Mecenas to Adwokat , jak mówi internet od ciężkich, najgorszych i beznadziejnych spraw - moja własnie taka była i dlatego polecam wszystkim własnie Mecenas Magdalenę Grześkowiak
Anna D.
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak była (jest) moim Pełnomocnikiem w trudnej rozprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie męża. Pani Mecenas rozprawach jest zawsze perfekcyjnie przygotowana, opanowana, trafnie ocenia sytuację i reaguje w razie potrzeby. Jest też osobą szczerą, pełną empatii, wrażliwą na krzywdę innych. W Pani Mecenas ujęło mnie to, że zawsze walczy do końca. Sprawa rozwodowa zakończyła się po mojej i Pani Mecenas myśli – mąż winny rozpadu małżeństwa, satysfakcjonujące alimenty na dziecko. Ale to jeszcze nie koniec… znając zaciętość męża…przed nami Apelacja. Z pełnym przekonaniem polecam Panią Mecenas M. Grześkowiak – zgadzam się wcześniejszymi opiniami innych klientów to „Wybitny Adwokat, Mistrz a przede wszystkim Wspaniały Człowiek”. Bardzo dziękuję Pani Mecenas za okazaną pomoc i wsparcie!
Ania
2021-11-16 14:19:17
Pani mecenas jest wspaniałym człowiekiem,ciepłym i super fachowcem jeśli chodzi o trudne sprawy rozwodowe.Jest profesjonalistką w tym co robi,oddana pracy w 100%,zawsze doskonale przygotowana i waleczna w sądzie.Poza tym potrafi dodać otuchy gdy jest ciężko i brakuje sił do walki.Wspolpraca z Panią Magdaleną była dla mnie niezwykle cenna i przyjemna mimo trudnego i długiego postępowania rozwodowego.Zycze wszystkim takiego wspaniałego pełnomocnika.
K.Bardadyn
2021-10-30 20:41:57
Z ogromną ulgą i satysfakcją chciałam podzielić się swoją opinią na temat Pani Mecenas Magdaleny Grześkowiak, która przez 2 lata reprezentowała mnie w sprawie o rozwód. Nasza współpraca zakończyła się moim sukcesem tzn. rozwodem z orzeczeniem o winie byłego męża. Już na pierwszym spotkaniu z Panią Mec. uzyskałam wiele istotnych i konkretnych informacji dlatego zdecydowałam się powierzyć moją sprawę tej właśnie osobie. Jak się później okazało, była to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu. Od początku do końca naszej współpracy mogłam liczyć na pomoc i wsparcie Pani Mec. zarówno pod względem merytorycznym jak i emocjonalnym. Dzięki dużemu doświadczeniu, pełnemu profesjonalizmowi i ogromnej wiedzy Mec. Grześkowiak czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że jestem „w dobrych rękach”, co było dla mnie bardzo ważne w chwilach zwątpienia. Zanim poznałam Panią Mec. byłam skłonna przyjąć wszystkie propozycje męża, które były dobre tak naprawdę tylko dla niego ale ostatecznie to Ja odniosłam sukces. Pani Magdalena wywalczyła godne życie dla moich dzieci i dla mnie. Dzięki niej odzyskałam pewność siebie i uwierzyłam w sprawiedliwość. Strona przeciwna nie ma żadnych szans!!!
Justyna
2021-06-13 22:26:42
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak była moim pełnomocnikiem w bardzo długotrwałej i wyczerpującej sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie męża. W trakcie procesu sądowego Pani Mecenas dała się poznać jako inteligentna, rzeczowa, kompetentna Pani Adwokat, która ze stoickim spokojem i niesłychaną cierpliwością doprowadziła po 4,5 roku do uzyskania satysfakcjonującego dla mnie zakończenia sprawy rozwodowej tj. uzyskania wyroku z orzeczeniem o winie męża. Pani Mec. Grześkowiak zawsze do końca walczy o prawdę, jest nie tylko profesjonalistką ale również przyjacielem i psychologiem. W chwilach mojego załamania i zwątpienia starała się wpłynąć na zmianę mojego stanowiska, jej postawa i zasada - NIE PODDAJEMY SIĘ, WALCZYMY DO KOŃCA, zdecydowała, że nie zrezygnowałam i dzięki temu, odzyskałam honor i godność a sprawiedliwości stało się zadość. Z całą odpowiedzialnością i pełnym przekonaniem polecam Mecenas Magdalenę Grześkowiak, wszystkim tym, którzy mają wyjątkowo trudne i skomplikowane sprawy, Pani Mecenas to osoba do zadań specjalnych! Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem Mec Grześkowiak, lepiej umów się na spotkanie, zanim zrobi to strona przeciwna. Współczuję wszystkim tym, którzy zasiądą po przeciwnej stronie barykady. Pani Mecenas - chylę czoła i jeszcze raz ogromnie dziękuję za wszystko! Jest Pani dla mnie Wybitnym Prawnikiem i Mistrzem Prawa Cywilnego a przede wszystkim - Wspaniałym Człowiekiem. Ściskam, ukłony. Ela
Ela
2021-06-01 18:45:54
Pani Mecenas znakomicie sprawdziła się jako pełnomocnik w mojej sprawie rozwodowej. Zawsze dbająca o każdy szczegół istotny dla sprawy i znakomicie przygotowana merytorycznie. Fachowa i kompetentna, a do tego stanowcza i zdecydowana - na sali sądowej bardzo konkretna i czujna, co za każdym razem robiło ogromne wrażenie na stronie przeciwnej. Dzięki Jej pomocy postępowanie przebiegło szybko, sprawnie i bezproblemowo, udało się też uzyskać wysokie alimenty na niepełnoletnie dziecko. Jednocześnie czułam się pewnie i bezpiecznie, mając po swojej stronie fachowego, odpowiedzialnego i życzliwego prawnika, co pomogło mi znacznie zminimalizować stres związany z całym tym nieprzyjemnym doświadczeniem życiowym. Ogromnym sukcesem Pani Mecenas było też uzyskanie zabezpieczenia alimentów na dziecko już pełnoletnie, które były wypłacane przez cały czas trwania postępowania. To nie lada wyczyn, bo sądy niezbyt często zasądzają zabezpieczenie na potrzeby rodziny - dzięki Pani Mecenas udało się to osiągnąć. Krótko mówiąc - bardzo polecam. Mając takiego pełnomocnika po swojej stronie można już z góry szykować się na sukces w sądzie.
Aneta
2021-04-22 11:14:53
Pani Mecenas była moim pełnomocnikiem podczas rozwodu. Wprawdzie nie był to rozwód z orzeczeniem o winie, ale nie należał do łatwych. Po pierwsze miałam dużo szczęścia, że trafiłam właśnie do Pani Mecenas, ponieważ dzięki niej utwierdziłam się w przekonaniu, że decyzja o rozwodzie jest nie tylko słuszna, ale jest również szansą na nowe życie i otrzymałam potrzebne wsparcie i motywację do działania. Pani Mecenas zawsze jasno stawiała sprawę i informowała o wszelkich możliwych scenariuszach. Chociaż ja i tak wiedziałam, że będzie dobrze i jestem w dobrych rękach, a taka pewność jest bardzo potrzebna w tak trudnej sytuacji jaką jest rozwód – kiedy wiesz, że jesteś zaopiekowana i kwestie prawne nie generują dodatkowego stresu. Świetnie napisany pozew, wszelkie późniejsze wnioski, odpowiedzi itd. Szybka informacja o wydanych postanowieniach, stały kontakt – żadne pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi ze strony Pani Mecenas, nawet zadane w nagłej sytuacji w sobotę wieczorem. Pani Mecenas przed rozprawami potrafiła rozmową rozładować stres, a na sali czułam się pewnie mając po swojej stronie takiego pełnomocnika. Rozwód to trudne doświadczenie, ale o wiele łatwiej jest przez niego przejść, gdy pełnomocnikiem jest nie tylko dobry adwokat, ale przede wszystkim dobry człowiek.
Anita S.
2021-04-08 21:27:24
Panią Mecenas wybrałam w necie na podstawie bardzo rzeczowej treści na stronie oraz ocen klientów. Jestem bardzo zadowolona. Sprawa nie była może skomplikowana, bo ugodowa, ale Pani Mecenas, po pierwsze, nie forsowała rozwiązań innych niż to, które chciałam, po drugie, bardzo precyzyjnie wyjaśniła, co i jak należy przygotować, dogadać, pozew przygotowany bardzo dobrze. Pani Mecenas zawsze w kontakcie - rzeczowym, konkretnym, zwięzłym, za pośrednictwem maila/telefonu/sms, co mnie akurat bardzo odpowiadało, szybka informacja o odwołaniu z powodu covidu. Wyczerpująca informacja o przebiegu rozprawy, dla mnie bardzo ważna, bo nie miałam zupełnie doświadczenia w sprawach sądowych. Bardzo istotne było też wsparcie tuż przed i podczas samej rozprawy, bo stres jednak duży. Jestem bardzo wdzięczna i polecam.
Jola R.
2020-11-19 00:41:05
Jeżeli teraz czytasz moją opinię o Mecenas Magdalenie Grześkowiak to jesteś w trudnej lub bardzo trudnej sytuacji w swoim życiu i szukasz pomocy, mogę Cię zapewnić że bardzo dobrze trafiłeś. Wiem co czujesz i przeżywasz, świat zawalił Ci się na głowę i nie wiesz jak to wszystko ogarnąć. Znam to z autopsji bo byłem w tym miejscu w 2017 roku gdzie po 17 latach małżeństwa zostałem oszukany i zdradzony przez żonę. W różnych kancelariach prawniczych szukałem pomocy i adwokata z bratnią mi duszą gdzie po przeczytaniu opinii o Mecenas Magdalenie Grześkowiak umówiłem się na poradę prawniczą. To spotkanie, było właśnie tym czego szukałem tj. nie tylko prawnik ale pełna ciepła i empatii kobieta która potrafiła przedstawić zrozumiale sytuację w której w tym czasie się znajdowałem. Konkretna, profesjonalna , rzeczowa i motywująca do działania w chwilach zwątpienia i załamania których podczas długo trwającego procesu nie brakuje. Zawsze przygotowana profesjonalnie na każdą sprawę z wcześniej zaplanowaną strategią. W moim przypadku gdzie byłem mężczyzną walczącym o orzeczenie winy z strony żony i uzyskania opieki nad dwoma synami tym bardziej wymagało to od Mecenas zdwojonej siły i zaangażowania. Walczyła jak lwica na sali sądowej i uwierzcie mi że czułem wtedy że mam wsparcie i jestem pod odpowiednią opieką prawniczą. Na rozprawach sądowych Pani Mecenas jest bezwzględna dla przeciwnika z zachowaniem ogromnej kultury osobistej i nie daje się sprowokować. Toczący się prawie cztery lata proces pokazał przepaść pomiędzy Mecenas Grześkowiak a prawnikami strony pozwanej którzy rezygnowali a kolejni nie byli godnymi przeciwnikami. Dużo mógłbym opisywać ale największą „laurką” dla Pani Mecenas jest to, że dociekła prawdy i po prawie czterech latach uzyskałem wyrok z orzeczeniem winy żony, opieka nad synami mi została przydzielona a nie ich matce z częściowym ograniczeniem władzy rodzicielskie oraz uzyskałem alimenty na dzieci. Proszę mi wierzyć, aby mężczyzna w sądzie rozwodowym otrzymał taki wyrok jest to precedens który bez Mecenas Magdaleny Grześkowiak był by po za zasięgiem. POLECAM, polecam, polecam a Pani Mecenas bardzo dziękuje
Andrzej
2021-03-14 15:03:03
Moja współpraca z Panią mecenas Magdaleną Grześkowiak trwała 2 lata i zakończyła się pomyślnie dla mnie - otrzymałam rozwód z winy męża. Trafiłam do Pani Mecenas z polecenia znajomych, znajdowałam się wówczas w najtrudniejszym momencie mojego życia, kiedy to wyszło na jaw, że mój mąż zdradzał mnie od wielu lat z siostrą cioteczną. Sprawa od początku była trudna, ponieważ mąż zamierzał się rozwieść szybko i bez ustalania winy, tymczasem ja potrzebowałam dowiedzieć się prawdy, usłyszeć wyjaśnienia i dociec swoich racji. Przychodząc do kancelarii adwokackiej Pani mecenas byłam załamana, przerażona przyszłymi wydarzeniami. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że od Pani mecenas otrzymam pełną pomoc prawną, spotkanie z nią zapewniło mi poczucie bezpieczeństwa. Pani mecenas uczciwie opowiadała mi o możliwym przebiegu wydarzeń, wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Pomogła mi przygotować rzetelną, wyczerpującą odpowiedź na pozew rozwodowy męża, która zadecydowała o sukcesie i wygranej. Pani mecenas była zawsze dostępna, pomocna, mogłam korzystać z każdej formy kontaktu, często sama przysyłała mi smsy z zapytaniem co u mnie słychać i czy wszystko u mnie w porządku. Na bieżąco przysyłała emaile z ważnymi dokumentami sądowymi, emaile przypominające o ważnych terminach i datach. Pani M. Grześkowiak towarzyszyła mi w każdej rozprawie na sali sądowej, była punktualna, a nawet przychodziła przed rozpoczęciem rozprawy, potrafiła dodać otuchy, rozluźnić napiętą atmosferę, zdenerwowanie i zminimalizować stres. Była perfekcyjnie przygotowana do rozpraw, potrafiła umiejętnie wydobyć ze świadków każdą ważną informację, zadawała trafne pytania, błyskawicznie reagowała na każdą wypowiedź i sytuację w trakcie rozpraw. Potrafiła błyskotliwą uwagą lub żartem odsłonić braki lub nieścisłości w zeznaniach świadków. Pani Mecenas jest szczerą, pełną ciepła i empatii adwokatką, jest osobą subtelną i przejawiającą ogromną kulturę osobistą. Potrafiła znaleźć czas na rozmowy nie tylko związane ze sprawą rozwodową. Kiedy ja miałam jakieś wątpliwości co do dalszego etapu procesu zawsze powtarzała „proszę mi zaufać”. Tymi słowami dodawała mi wiary, że wszystko się powiedzie. Za wszystko Pani ogromnie dziękuję, jestem szczęśliwa, że prawda została udowodniona. Mnie pomoc Pani mecenas pozwoliła odzyskać spokój, godność osobistą i poczucie własnej wartości. Dzięki niej wierzę w sprawiedliwość i sprawiedliwe wyroki polskiego sądu. Serdecznie dziękuję za wsparcie i obecność na każdej rozprawie na sali sądowej. Mogę z pełnym przekonaniem potwierdzić, że powierzenie nawet najtrudniejszej sprawy Pani Magdalenie Grześkowiak to właściwa droga do sukcesu. Szczerze polecam pomoc Pani mecenas, każdej osobie, która będzie potrzebowała spokojnie i bez niepotrzebnych emocji przejść ten niezwykle trudny okres w życiu. Grażyna B.
GB
2021-02-17 14:43:59
Z Pani Mecenas Magdaleny Grześkowiak usług zdecydowałem się się skorzystać bazując na opiniach znalezionych w intrenecie i zdecydowanie się nie zawiodłem. Pani Mecenas po przeanalizowaniu materiału dowodowego, konkretnie i rzeczowo przedstawiła jakie mam szanse na rozwód z orzeczeniem o winie żony. Po czym bardzo szybko wpłynął pozew do sądu i tak samo szybko został wyznaczony termin rozprawy. Finalnie sprawa rozstrzygnięta na moją korzyść w każdym aspekcie. Pani Mecenas zawsze pomocna, przygotowana i co najważniejsze osiągalna w przypadku pytań bądź wątpliwości, czasem nawet wyręczając sąd w pewnych sprawach. Bardzo dziękuję Pani Mecenas za okazaną pomoc i wsparcie!
Łukasz
2020-11-10 17:52:48
Polecam Panią Mecenas Bardzo uprzejma, bardzo taktowna, znakomicie pracuje w emocjonalnie trudnych sprawach, zawsze wzorowo przygotowana do rozprawy i w kontakcie z klientem. Wygrałam sprawę w większym stopniu, niż się spodziewałam na początku.
Barbara
2020-10-05 07:54:14
Z Panią Mecenas Magdalena Grześkowiak miałem okazje i wielki zaszczyt współpracować ostatnie 3 lata. Przez cały czas wykazywała się wielkim pokładem cierpliwości, profesjonalizmem oraz zrozumieniem tematu. Mieszkając prawie 10 lat w Japonii, w kwestiach zawodowych jestem przyzwyczajony do obsługi klienta oraz podejściu zawodowym bliskim perfekcji. Jestem przekonany, ze Pani Mecenas wyróżniałaby się nawet w Kraju Kwitnącej Wiśni swoim zaangażowaniem, wiedzą i profesjonalizmem. Szczerze współczuję stronie, która stoi co przeciwnej stronie co Pani Mecenas. Z całego tez serca polecam współpracę z Panią Magdalena Grześkowiak bo lepszej adwokat w Polsce na pewno nie znajdziecie.
Paweł G.
2020-07-03 15:23:01
Trafiłam do Pani Mecenas Grześkowiak z polecenia znajomych w najtrudniejszym momencie mojego życia po wykryciu zdrady męża/po 30 latach małżeństwa/-upokorzona,poniżona,rozżalona,pozbawiona wiary w siebie i chęci do życia. Już na pierwszym spotkaniu miłe zaskoczenie: bardzo ładna młoda kobieta,pełna ciepła i empatii, o wysokiej kuturze osobistej,precyzyjna w pytaniach i odpowiedziach- okazało się później,że równiez w działaniu - profesjonalistka w każdym calu.Otrzymałam od Pani Mecenas niesamowite wsparcie duchowe,co dało mi siłę do walki. Stała się dla mnie powierniczką,przyjaciółką,psychologiem. Doskonale przygotowana do prowadzenia sprawy z z góry opracowaną strategią,którą zna tylko sama,terminowa,świetnie przygotowana do każdej rozprawy. Na sali sądowej rzeczowa,ostra,czasem bezwzględna dla przeciwnika,żeby udowodnić jego kłamstwo, gotowa walczyć jak lwica w obronie swojego klienta.Oczywiście wygrałam sprawę uzyskując wyłączną winę męza za rozpad małżeństwa i alimenty. Za wszystko bardzo serdecznie Pani Mecenas dziękuję.Jestem szczęśliwa,że zaufałam Pani. Tak naprawdę uratowała mi Pani życie,dlatego będę polecała Pani usługi każdemu,kto będzie w takiej trudnej sytuacji jak ja i komu pomoże Pani w odzyskaniu spokoju i wiary w sprawiedliwe wyroki
Krystyna J.
2020-10-19 13:04:23
Pani Magdalena Grześkowiak to człowiek/kobieta/prawnik mająca ogromną wiedzę, intuicję, zawsze plan działania przemyślany w każdym szczególe, jako klient czujesz, że jest na bieżąco w twojej sprawie, a nie odnosisz wrażenie, że do momentu dokonania przelewu jesteś ważny, a po to jakoś tam będzie, a tak niestety pracują inni prawnicy czego doświadczyłam i doświadczam nadal przy kolejnych sprawach procesowych/sądowych. Bardzo polecam Panią Magdę Grześkowiak.
Renata R.
2020-05-24 22:19:20
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak prowadziła moją sprawę - rozwód z orzekaniem o winie męża, która zakończyła się wygraną. Pani Mecenas bardzo dziękuję za wszystko, co Pani dla mnie zrobiła i dla moich dzieci. Pokazała mi Pani drogę, którą warto iść, aby zyskać spokój i szacunek dla siebie i dzieci. Bardzo doceniam wsparcie jakie Pani mi dała oraz osobisty udział w każdej sprawie na sali Sądowej. Pani Mecenas ogromnie doceniam cały proces prowadzenia sprawy - od pierwszego spotkania, na którym wszystko konkretnie, merytorycznie Pani Mecenas mi przedstawiła, jak również pokazała alternatywy jakie są dostępne. Wszystkie pisma przygotowywane przez Panią Mecenas były zawsze na najwyższym poziomie - tutaj szczególnie dziękuję za motywację w zakresie terminów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że Pani Mecenas prowadząc sprawę zawsze wskazuje jakie działania, pisma, wnioski należy złożyć w trakcie przebiegu postępowania, aby zabezpieczyć interes dzieci. Pani Mecenas jest wyjątkową osobą, zawsze potrafi Pani zrozumieć i wesprzeć w trudnej sytuacji, rozmowa z Panią Mecenas dawała wiarę w lepsze jutro i sprawiedliwość. Bardzo dziękuję za wsparcie mailowe, sms kiedy były trudne momenty, rozmowy - to jest bezcenne. Będę zawsze polecać Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak, trzeba się spotkać, porozmawiać, poczuć wyjątkową siłę charakteru, aby zrozumieć jak wyjątkowym jest prawnikiem. Pani Mecenas jest osobą z wysoką kulturą osobistą, zawsze profesjonalnie przygotowana do sprawy, strona przeciwna będąc w "ogniu pytań" nie ma możliwości ukrycia prawdy. Kłamstwa szybko zostaną przez Panią Mecenas wykazane a intencje strony przeciwnej wychodzą na jaw - nie dobro dzieci a dobro własne. Pani Mecenas dziękuję za wsparcie na Sali Sądowej, wiedząc, że jest Pani ze mną czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że zadba Pani o wszystkie kwestie. Nie pozwala Pani Mecenas, aby kobieta pozostała sama z dziećmi bez środków na ich utrzymanie. Wszystkim zdecydowanie polecam Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak - naprawdę jest to najlepszy Adwokat. PANI MECENAS JESTEM OGROMNIE WDZIĘCZNA - DZIĘKUJĘ
Anna K.
2020-09-29 22:28:46
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak reprezentowała mnie w sprawie o rozwód z orzekaniem o winie. Sprawa oczywiście wygrana, bo inaczej nie mogło być. Pani Mecenas to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej, posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu niełatwych spraw rozwodowych. Podczas prowadzenia mojego rozwodu, była zawsze bardzo dobrze przygotowana do rozpraw, pisma procesowe opracowane na najwyższym poziomie. Nasza współpraca trwała kilka lat, gdyż rozwód się przedłużał. W tym czasie mogłam liczyć na wsparcie nie tylko prawne, ale też na wytonowanie emocji. Rozwód to bardzo trudny czas, pełen stresu, lęków i niepewności. Pani Mecenas wprowadzała w życie moje i moich dzieci spokój. Bo Pani Magdalena jest „chodzącą krainą łagodności”, ale tylko dla swoich klientów. Na sali sądowej walczy jak lwica, ostra, konkretna, rzeczowa, a strona przeciwna traci całkowicie orientację w czasie i przestrzeni i zapomina, co chciała powiedzieć, zwłaszcza, gdy kłamie. Kłamca jest bez szans w starciu z Mecenas Grześkowiak! Nie życzę nikomu mieć po drugiej stronie Panią Mecenas. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem adwokata, nie myśl już dłużej. Warto podjąć współpracę z Panią Mecenas Magdaleną Grześkowiak. Oczywiście nikt nam nie da gwarancji sukcesu. Pani Mecenas zawsze jasno przedstawiała możliwe scenariusze, nie obiecując „gruszek na wierzbie”. Jednak dzięki rzetelnej znajomości prawa, psychologii, intuicji i doświadczeniu zrobi wszystko, aby sprawę zakończyć Twoim sukcesem. Na sali sądowej czuje się jak "ryba w wodzie", aż miło być razem na sali i obserwować Jej pełen profesjonalizm,który owocuje wygraną. Ze swej strony bardzo dziękuję Pani Mecenas za wszystkie rozmowy, wsparcie, wszelką pomoc, mowę końcową i uzyskanie rozwodu z wyłączną winą mojego byłego męża. A mi, po latach współpracy, pozostała ogromna satysfakcja, że dokonałam właściwego wyboru pełnomocnika.
Małgorzata
2020-09-01 19:05:03
Pani Mecenas M. Grześkowiak to pełen profesjonalizm sam w sobie. Istna chodząca encyklopedia kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Na pierwszym spotkaniu potrafiła rozgryźć przeciwnika. Rozwód długi i ciężki natomiast zakończony sukcesem, chociaż naprawdę nie było łatwo. Dostałam wiele bardzo cennych rad i uwag. W sposób przejrzysty wyczerpujący zawsze dobrze doradzała i zawsze miała czas na udzielenie odpowiedzi. Na każdą rozprawę bardzo dobrze przygotowana. Na sali sądowej waleczna jak lwica. Potrafiła obnażyć kłamstwo zadawane ze strony przeciwnej. Bardzo dziękuję Pani Mecenas za te wszystkie lata współpracy i gdybym znowu miała wybierać to zaufałabym jedynie Pani Mecenas M. Grześkowiak. Z całego serca polecam.
Magda O.
2020-04-21 11:02:33
Pani Mecenas, Pani wie, jak bardzo Pani dziękuję za wszystko, co Pani zrobiła dla mnie i moich Synków ( dziś orzeczenie rozwodu z wyłącznej winy męża). Nigdy nie pisałam żadnych komentarzy, aczkolwiek w przypadku Pani Mecenas, po prostu nie można tego nie zrobić... Dlatego Drogie Panie, jeśli znalazłyście się w sytuacji, w której potrzebujecie pomocy adwokata i trafiłyście tu - to po prostu lepiej być nie może. Pani Mecenas jest cudowną, wspaniałą Kobietą, profesjonalistą w każdym calu, zawsze doskonale przygotowana i bardzo zaangażowana w sprawę. Po prostu Klasa sama w sobie. Polecam z całego serca.
Dorota
2020-02-28 18:40:17
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak, prowadziła moją sprawę z orzekaniem o winie, oczywiście zakończoną WYGRANĄ tj. wyrokiem z orzeczeniem winy byłej już żony. Na pierwszym spotkaniu przedstawiła mi rzetelnie oraz w sposób zrozumiały wszelkie kwestie, związane ze sprawą rozwodową. Cenię Panią Mecenas za ogromne zaangażowanie, wiedzę i profesjonalizm, jak również za wysoką jakość pism, które przygotowywała na sprawy sądowe. Na sali sądowej, czułem się pewnie przy jej boku, podczas zeznań świadków, pytania zadawała trafnie, a kiedy sytuacja wymagała szybko odpowiedziała z ciętą ripostą, operując odpowiednimi paragrafami. Dodatkowo Pani Mecenas jest sympatyczną, pełną klasy kobietą, która w stresowych sytuacjach potrafił podnieść na duchu i zminimalizować stres. Walczy o klienta na każdym polu 🙂 Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak !!! PS. Nie radzę zasiadać po przeciwnej stronie w Sądzie 🙂
Dariusz
2020-03-19 14:26:10
O Pani Mecenas Magdalenie Grześkowiak można powiedzieć w dużym skrócie i kolokwialnie: Mistrzostwo Świata! Intelekt, wiedza, profesjonalizm plus uroda i kultura w jednym. Bywałam w sądzie nie raz, świadkiem zdarzeń kilkakrotnie, niedawno towarzyszyłam koleżance i zeznawałam w jej sprawie. Miałam okazję zobaczyć Panią Mecenas Grześkowiak w akcji: siła spokoju a jednocześnie celne trafienia w białych rękawiczkach w miękkie podbrzusze drugiej strony. Rzadko spotyka się pełnomocnika odnoszącego się do swojego klienta z taką troską, współczuciem, podnoszącego na duchu człowieka sponiewieranego przez życie. Pierwszy raz spotkałam się też z adwokatem, który po wyjściu z sali rozpraw uścisnął dłoń świadkowi i mu podziękował. Zrobiła Pani na mnie ogromne pozytywne wrażenie, że o „wygranej” nie wspomnę. Chylę czoła, Pani Mecenas, jest Pani godnym polecenia specjalistą!!!
Małgorzata D.
2020-02-17 13:41:06
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak jest osobą wyjątkową. Przede wszystkim cechuje Ją wiedza prawnicza, ostrość umysłu, umiejętność szybkiego reagowania, a jednocześnie stoicki spokój. Profesjonalizm na każdym kroku. Zawsze przygotowana do rozprawy. Dla strony przeciwnej jest nie lada wyzwaniem - wyłapie każde potknięcie, każdą niezborność zeznań. Doświadczenie w swoim fachu, doświadczenie wyniesione z prowadzonych spraw, doświadczenie życiowe i cechy wymienione wyżej, to gwarancja rzetelnie poprowadzonej sprawy i w efekcie sukcesu. Ale to nie wszystko, bo przy całej swojej stanowczości wobec przeciwnika na sali rozpraw, swojego klienta otacza troską i ciepłem, rozumie jego cierpienie, strach, wszelkie obawy, a dzięki temu pozwala mu się otworzyć. Przez cały czas trwania mojej bardzo trudnej sprawy rozwodowej czułam opiekuńcze skrzydła mojego pełnomocnika Pani Mecenas Grześkowiak, dodawała otuchy i odwagi, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Dzięki Niej odważyłam się po raz pierwszy w życiu opowiedzieć przed sądem o wszystkim, co mnie spotkało. Pani Mecenas Grześkowiak to nie tylko wspaniały profesjonalny adwokat, to także człowiek o wielkiej kulturze osobistej i empatii. Nie zapomnę spotkania z Panią, nie zapomnę rozmów z Panią, nie zapomnę Pani waleczności o moje dobre imię, nie zapomnę Pani uścisku radości po ostatniej sprawie. DZIĘKUJĘ PANI MECENAS PO STOKROĆ. Polecać będę Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak każdemu, kto potrzebuje dobrej opieki prawniczej, kto szuka pomocy w trudnych sprawach rodzinnych i opiekuńczych. W tej kancelarii spotkacie się z profesjonalistą z najwyższej półki i z powiernikiem w jednej osobie, ze zrozumieniem i uczciwością.
Joanna
2020-02-16 14:28:15
Dziękuję Pani Mecenas za poprowadzenie mojej sprawy rozwodowej. Profesjonalnie i rzeczowo, gdy trzeba postawi do pionu gdy trzeba uspokoi i realnie oceni możliwości. Ogromna wiedza i wyczucie, które sprawdza się w najtrudniejszych przypadkach i doprowadza do oczekiwanego rezultatu. Rekomenduję i polecam, bo w trudnej sytuacji jest to najlepszy wybór!
Monika
2020-02-11 16:52:17
Pani Mecenas M. Grześkowiak to profesjonalistka najwyższej klasy. Świetna osobowość, charakter, solidność i charyzma. Od pierszego spotkania, aż do końca sprawy rozwodowej mogłam liczyć na jej wsparcie i pomoc. Zarówno tę prawną, jak też w czysto ludzkim aspekcie. Przyszłam do kancelarii będąc kobietą załamaną, przerażoną tym co się dzieje w moim życiu. Dostałam pełną pomoc prawną, odpowiedzi na wszystkie moje pytania, wątpliwości oraz wielkie wsparcie i zrozumienie. Pani Mecenas jest rzetelna, nie obiecuje rzeczy nie możliwych, ale też gdy podejmuje się walczyć o ustalone wspólne cele to doprowadza tę walkę do końca. Na każdym etapie postępowania, była przygotowana, zawsze gotowa bronić jak lwica naszego stanowiska poprzez rzeczowe argumenty, dokładnie zebrane dowody. Przy tym na sali sądowej Pani Mecenas dawała mi olbrzymie wsparcie i pewność, że nie jestem sama. Świetny kontakt telefoniczny oraz email-owy. Pełen profesjonalizm zarówno w sporządzniu pism procesowych jak i reprezentowaniu na sali sądowej. Rozwód to koszmarne przeżycie, ale dzięki takiej osobie jak Pani Mecenas Grześkowiak można z tego wyjść z poczuciem sprawiedliwości. Bardzo dziękuję za otrzymanie rozwodu z orzeczeniem winy męża. Gorąco polecam Panią Mecenas
Wioletta Pulkowska
2019-12-11 22:11:13
Bardzo polecam! Otrzymanie rozwodu z orzeczeniem o winie męża, z pomocą Pani Mecenas, potrwało zaledwie 1.5 roku. Pani Magdalena w mojej ocenie dokonała niemożliwego wywalczając dla moich dzieci bardzo wysokie alimenty, pomimo wnoszenia przez męża o płacenie ustawowo najniższych..Podczas całej procedury rozwodowej czułam się zaopiekowana i bezpieczna, co w tak trudnym momencie życia było dla mnie bardzo ważne. Od pierwszego spotkania nie miałam żadnych wątpliwości, że jestem w dobrych rękach. Ogromny profesjonalizm i zaangażowanie w moją sprawę utwierdziły mnie w tym przekonaniu całkowicie. Do każdej rozprawy Pani Mecenas była świetnie przygotowana, za każdym razem po mistrzowsku rozkładała drugą stronę na łopatki. Bezkompromisowa i odważna! Chyłka może czyścić Pani Mecenas buty ;D Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuję!
Ola
2019-11-11 12:03:34
Chcialabym po raz kolejny bardzo polecic Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak. Okazalo się, że moja sprawa rozwodowa nie znalazła jeszcze swojego finalu, gdyż pozwany małżonek złożył apelację. I tu znów Pani Mecenas okazała się nieoceniona. Jak zawsze sprawnie i trafnie, punktujac i obalajac argumenty przytoczone w apelacji, przygotowala riposte, jak rowniez błyskawicznie wywalczyla zasadzone alimenty na czas trwania apelacji. Pani Mecenas - jeszcze raz tą drogą - bardzo bardzo dziękuję Joanna W.
Joanna W.
2019-11-04 12:20:25
Z uśmiechem na ustach wystawiam opinię na temat ciężkiej i owocnej pracy Pani Mecenas Magdaleny Grześkowiak. Po trzech latach współpracy z tą cudowną i mądrą kobietą, bo tyle czasu trwała moja sprawa rozwodowa uwieńczona sukcesem tj. rozwodem z orzekaniem o winie małżonka, mogę wypowiadać się na jej temat tylko i wyłącznie w samych superlatywach. Przewidywalna, rozważna, a zarazem walcząca jak lwica, piękna, doświadczona, empatyczna kobieta, która zawsze znajduje czas dla swoich klientów, z zainteresowaniem wsłuchuje się w ich problemy oraz pomaga w ich rozwiązywaniu. Pisma procesowe zawsze były przez Panią Mecenas terminowo, profesjonalnie skonsultowane i opracowane, a korespondencja sądowa była na bieżąco przekazywana do analizy. Pani adwokat jest świetnie przygotowana na każdą rozprawę sądową. Pomimo, że przeciwnik był trudny, ale i tak na tyle przewidywalny, żeby Pani Mecenas rozpracowała go i znokautowała. Brak mi słów, by wyrazić swoje podziękowania za wszelkie starania Pani Magdaleny oraz za fakt zakończenia sprawy rozwodowej naszym sukcesem. Warto zaznaczyć, że nie każdy adwokat podejmuje się ciężkich spraw, ale Pani Magdalena Grześkowiak – tak !!! Również za to ją bardzo cenię i podziwiam. Z całego serca poleciłabym Panią Mecenas każdemu, kto potrzebuje fachowego adwokata.
Ala
2019-06-10 18:17:13
Serdecznie dziękuję Pani Mecenas- Magdalenie Grzeskowiak za profesjonalną pomoc w mojej sprawie. Pani Mecenas, to nie tylko prawnik lecz przede wszystkim człowiek. Jest piękną i mądrą kobietą a zarazem wspaniałym adwokatem . Zawsze doskonale przygotowana . Analityczny umysł i zmysł obserwacji oraz dedukcji, także celność zadawanych pytań powodują, że Pani Magdalena potrafi odkryć prawdę i przedstawić ją przed sądem.Jestem bardzo dumna mając takiego obrońcę , który jest nie tylko adwokatem lecz przede wszystkim empatycznym człowiekiem. Ciesze się , że w tak trudnej sprawie jest Pani ze mną . Wywalczyła Pani dobre i godne życie dla moich dzieci a ja dzięki Pani nabrałam pewności siebie i uświadomiłam sobie , że życie nie kończy się tylko na mężu , który nie chce mężem być . Dziękuję za wszystko Pani Mecenas.
Irmina
2019-04-13 19:24:58
Pani Magdalena jest osobą konkretną i szczegółową. Cenię jej profesjonalizm oraz szczere i pełne zaangażowanie zarowno w trakcie przygotowania do rozprawy jak i na sali sądowej. Pani Magdalena jest osobą godną polecenia i zaufania. Dziękuję za wygraną sprawę.
Anna Warne
2019-03-21 20:14:04
Pełen profesjonalizm, doskonałe przygotowanie do każdego spotkania. Empatia i skuteczność w jednym. Dzięki Pani Mecenas czułam się bezpiecznie i pewnie na sali sądowej. Gwarantuje świetny kontakt, szybko odpowiada na nurtujace pytania. Informuje o przebiegu procesu. W tym przypadku byla to sprawa o rozwod, bez orzekania o winie, z dwojka dzieci. Wspolpraca z Panią Mecenas to najlepszy wybór, jakiego mogłam dokonać w tym trudnym dla całej rodziny okresie. Dziękuję Pani raz jeszcze z całego serca i życzę wszystkiego co najlepsze!
D. N.
2019-02-27 11:40:24
Pani Mecenas jest nie tylko świetnym prawnikiem, ale również znakomitym psychologiem z niezwykłą intuicją. Indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy. Sprawa rozwodowa zakończyła się zdecydowanie korzystniej dla mnie, niż mogłam się spodziewać. Zawsze perfekcyjnie przygotowana, rzeczowa i pewna siebie. Przed wejściem na salę rozpraw potrafi dodać otuchy, rozluźnić napiętą atmosferę i zminimalizować stres. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Mecenas sprawiły, że byłam w 100% ustatysfakjonowana przebiegiem i wyrokiem w sprawie rozwodowej. Mogę polecić każdemu, kto szuka świetnego adwokata nawet w skomplikowanych sprawach.
Anna J.
2018-11-30 21:36:05
Do mec. Grześkowiak dotarłam dzięki rekomendacji mojej koleżanki. Zastanowiłam się dlaczego ten prawnik ma same pozytywne opinie w sieci. Nikt się nie żalił, nikt nie złorzeczył… Same szczęśliwe zakończenia? Czyżby to była sprytna kampania marketingowa i kupione pozytywne wpisy? Koleżanka powiedziała wtedy, że życzy mi żebym za rok o tej porze JA SAMA, OSOBIŚCIE PISAŁA POZYTYWNY KOMENTARZ. Nie minął rok od pierwszej wizyty u pani Mecenas, a moja sprawa rozwodowa właśnie miała szczęśliwy dla mnie finał i właśnie piszę ten komentarz 🙂 Rozwód to podobno jedno z najbardziej traumatycznych przeżyć, człowiek czuje się niepewnie, nie wie co i jak... Pani Mecenas przeprowadziła mnie bezpiecznie przez cały proces. Żadna wątpliwość, pytanie nie było pozostawione bez odpowiedzi. Ważne dla mnie było również to, że p. Mecenas widziała we mnie człowieka z problemem a nie kolejną sprawę rozwodową za którą weźmie honorarium; pytała co się dzieje, jak dzieci itd. Oczywiście prawnik to nie psychoterapeuta, ale takie „zaopiekowanie się” jest bardzo ważne i pomocne. Sama - zanim zdecydowałam się powierzyć swoją sprawę rozwodową mec. Grześkowiak - spotkałam się z kilkom innymi prawnikami, tańszymi czy bardziej doświadczonymi. Wiem jedno - musi być zaufanie i „chemia” między klientem a prawnikiem. Jeśli komuś zależy na pełnym klasy, kompetentnym, energicznym i zawsze przygotowanym pełnomocniku ze strategią działania w konkretnym przypadku, to trafił idealnie. Ja dołączam do grona osób, którym p. Mecenas pomogła wyjść z marazmu wieloletniego życia z przemocowcem alkoholikiem. Rzeczowa, konkretna a przy tym niezwykle sympatyczna. Prawnik idealny? Dla mnie okazało się, że tak. Pani Magdo - dziękuję!!!!
Jot
2018-12-21 12:14:27
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę, perfekcyjne przygotowanie do rozpraw, waleczność i bystrość umysłu na sali sądowej( co niejednokrotnie gubiło przeciwnika ). A do tego poczucie humoru i dystans na sądowym korytarzu- co zdecydowanie pomaga oswoić niełatwą rozwodową sytuację. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Pani Mecenas udało mi się przejść przez 1,5 roczny rozwód sprawnie i w miarę spokojnie. Szczerze polecam.
K.
2018-05-04 12:25:59
W mojej sprawie rozwodowej, którą prowadziła Pani Mecenas kwestie prawne były wyjaśnianie rzetelnie i zrozumiale. Pani Adwokat ma ogromną wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuje podczas prowadzenia sprawy. Jest zaangażowana i do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Pani Adwokat zawsze była przygotowana merytorycznie do sprawy, a wszystkie zawiłości prawne cierpliwie i wyczerpująco tłumaczyła. Na bieżąco otrzymywałam informacje o postępach w sprawie, bezzwłocznie przesyłała również każdy nowy pojawiający się w procesie dokument. Pani Adwokat na pewno jest godna polecenia,chętnie odpowiadała mi na wszystkie pytania, a przedstawioną przeze mnie dokumentację przeglądała i analizowała z wielką starannością i dokładnością. Pani Mecenas była zawsze dostępna. Mogłam korzystać z każdej możliwej formy kontaktu. Miła, serdeczna i wspierająca mnie postawa Pani Mecenas pozwoliła mi przejść przez rozprawę bez większych nerwów.
Małgorzata
2018-03-21 08:28:16
Z czystym sumieniem polecam Panią Adwokat Magdalenę, pierwszy raz spotkałam się z tak dobrze przygotowanym pełnomocnikiem do rozprawy sądowej. Pani mecenas zajmowała się moją sprawą rozwodową od początku, przeprowadziła dogłębną analizę, pomogła przygotować mocny pozew rozwodowy, który miał wpływ na cały przebieg rozprawy. Na sali sądowej bardzo konkretna i waleczna, potrafiła zagiąć swoją charyzmą pełnomocnika mojego już byłego męża. Pani Magdalena nie obiecuje klientom przysłowiowych gruszek na wierzbie, bardzo obiektywnie i trafnie potrafi przedstawiać klientowi jak może wyglądać przebieg rozprawy. Bardzo solidna i przede wszystkim z ogromną wiedzą, której brakuje niejednemu adwokatowi. Z tego miejsca chciałabym podziękować Pani Magdalenie za pomoc i wsparcie, którego nikt inny nie chciał mi udzielić. k.
Karolina
2017-10-13 18:38:23
Są sytuacje w życiu kiedy zamiast dobrego psychologa potrzebny jest najlepszy adwokat. Adwokat, który daje odwagę i motywację do walki, kiedy inni mówią że się nie da.. Siedzieć obok Pani Mecenas na sprawie to wyróżnienie bo ujmuje gracją i inteligencją. Doskonale potrafi wczuć się w rolę klienta i ma moc zmieniania świata. Poza tym Pani Mecenas działa z najwyższą starannością zgodnie z zasadami prawa i sztuki, a przede wszystkim zgodnie z umową! Mój Adwokat, Mój Bohater! Prawnik jutra!
Marek Ostrowski
2017-05-29 11:34:47
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak to wspaniały człowiek i bardzo profesjonalny Adwokat. Z racji na Okres Świąt Bożego Narodzenia – bo tuż przed Wigilią otrzymałam pozew rozwodowy, pomocy adwokackiej zaczęłam poszukiwać w internecie. Trafiłam na stronę gdzie mogłam przeczytać wiele komentarzy i opinii klientów dotyczących adwokatów. To co szczególnie zwróciło moją uwagę to fakt, że Pani Mecenas Grześkowiak miała ogrom najwyższych ocen. Dzisiaj z perspektywy czasu potwierdzam, że Pani Magda MEGA PROFESJONALNY i UTALENTOWANY ADWOKAT. Mimo, że napisałam maila z zapytaniem o możliwość spotkania w drugi dzień świąt – Pani Mecenas prawie niezwłocznie odpowiedziała. I tak było już przez cały okres naszej 1,5 rocznej współpracy. Zawsze dostępna, odpowiadająca na telefony, smsy, maile. To pokazuje jej pełną gotowość do współpracy i wsparcia człowieka, który jest w trudnym czasie. Pani Mecenas Grześkowiak jest profesjonalistką w swoim zawodzie, świetnie zorganizowana. Pisma procesowe, które przygotowywała, były zawsze najwyższej jakości i wysyłane na czas – w ciągu całego roku nie zdarzyło mi się ani razu, aby Pani Mecenas z czymkolwiek się spóźniła. Informowała mnie także na bieżąco o wszelkich posunięciach drugiej strony. Wszystkie podejmowane kroki są zawsze w pełni przemyślane i trafione. Czułam, że wszystko jest pod kontrolą i nad wszystkim panuje i czuwa. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do rozpraw, w czasie których jest stanowcza, bardzo konkretna, błyskawicznie reagując na to co dzieje się na sali. Na sali rozpraw staje się perfekcyjną profesjonalistką walczącą o klienta. Nie raz potrafiła wskazać niekompetencje przeciwnika, staje w szranki ze swoimi kolegami Adwokatami, którzy mimo niekiedy większego stażu wypadają „blado” przy Jej elokwencji. Bardzo konsekwentna w działaniu, angażuje się na 200%. Służy pomocą i wspiera swojego klienta na każdym etapie. Na rozprawie człowiek czuje się, że jest pod dobrą opieką co zawsze zmniejsza i tak już ogromny stres. Pani Mecenas Grześkowiak nawiązuje bardzo dobry i szczery kontakt z klientem, zaraża pozytywnym myśleniem i dodaje wiary w to, że się uda. To bardzo ważne szczególnie dla kobiet, które w czasie rozwodu często tracę wiarę we wszystko. Poza tym, że Pani Mecenas jest doskonałym adwokatem, to jest również piękną, wspaniałą, ciepłą kobietą, która okazała mi wiele zwykłego ludzkiego wsparcia w tym trudnym dla mnie czasie, za co z całego serca dziękuję. Pani Mecenas nagroda jaka Pani otrzymała „Prawnik roku” pokazuje jednoznacznie, że klienci Pani ufają, doceniają i bardzo szanują za pomoc i profesjonalne wsparcie jakim Pani nam służy. To największe wyróżnienie. Ja osobiście życzę raz jeszcze wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z wykonywania tego zawodu bo jest Pani najlepsza. Gorąco polecam wszystkim, których życie zmusi do skorzystania z pomocy Adwokata.
Ela Gałuszka
2017-02-26 12:59:02
Pani Magdalena to profesjonalista w każdym calu, uważam ją za bardzo dobrego i rzeczowego adwokata, który ma niesamowicie dobre podejście do klienta, przy tym wszystkim jest nie spolegliwa, co jest ogromnie ważne przy reprezentowaniu w sprawach rodzinnych
F. Niemczyk
2016-03-17 20:40:13
Witam, podpisuję się pod wszystkimi komentarzami. Miałam wyjątkowo trudną sprawę rozwodową ciągnącą się dwa lata. Przeciwnikiem Pani Mecenas w sądzie był jeden z najlepszych adwokatów w Warszawie i pomimo jego licznych wybiegów zarówno na sali jaki i w pismach, wygrałam sprawę! Pani Mecenas jest wysokiej klasy profesjonalistą - ogromna wiedza i doświadczenie, niezwykle rzeczowe podejście i chęć walki do końca. Do tego jest po prostu dobry człowiekiem. Jest miłą, empatyczną osobą, dla której nie jest się klientem, ale osobą, której trzeba pomóc. Sprawy prowadzi z poświęceniem i zaangażowaniem do samego końca. Nie ma najmniejszego problemu z kontaktem z Panią Mecenas mailowym czy telefonicznym. Jeśli nawet nie może odebrać telefonu zawsze oddzwoni, zawsze odpisze, pomoże i poradzi. Pani Mecenas jeszcze raz DZIĘKUJĘ!
Małgorzata
2016-02-29 05:11:35
Wszystkim poszukującym dobrego adwokata mogę z czystym sumieniem polecić Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak. Wspaniały adwokat i człowiek.Pełen profesjonalizm. Na rozprawach świetnie przygotowana.Ma wspaniałe i trafne pomysły w kolejnych etapach sprawy. Moja sprawa sądowa zaliczana była do beznadziejnych, jednak Pani Mecenas udało się ją wygrać! Pani Mecenas jest najlepszym adwokatem, polecam wszystkim potrzebującym. Przemiła kobieta, która na sali sądowej zamienia się w lwicę. Bardzo dziękuję za wszystko!!!
Ewa
2015-11-03 20:51:48
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak jest adwokatem rzetelnym, pełnym zrozumienia dla klienta. Jest z nia bardzo dobry kontakt, szybko odpisuje, oddzwania. Na rozprawach doskonale przygotowana. Moja sprawa rozwodowa trwala dlugo, ale dzieki Pani Mecenas zakonczyla sie pomyslnie. Polecam
Małgorzata
2015-10-28 20:13:31
Wiem jak trudno jest znaleźć dobrego adwokata. Dlatego chcę polecić Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak.Jest bardzo skuteczna a przy okazji pełna empatii i zrozumienia dla człowieka i dla takich trudnych sytuacji jak rozwód. Zawsze przygotowana na spotkaniach ze mną. Mogłam dzwonić do Pani Mecenas z każdym pytaniem, zawsze uprzejma i konkretna. Udało się nam na pierwszej rozprawie zakończyć sprawę i już jestem wolną kobietą. Pani Mecenas wykazała duże zaangażowanie w sprawie. Nie dziwię się, że Pani Mecenas jest polecana bo jest naprawdę dobra! POLECAM z czystym sumieniem! NIESAMOWITA osoba,człowiek który potrafi przywrócić wiarę w to, że wszystko się ułoży. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem.
Dorota
2015-09-03 14:15:15
Pokrótce sprawa miała się następująco. Zostałem pozwany przez żonę i musiałem reagować. Zrobiłem rozeznanie w internecie i sugerując się opiniami internatów wysłałem do trzech kancelarii zapytanie o możliwość współpracy. Jako pierwsza w błyskawiczny sposób odpowiedziała mi Pani Magda informując, że w interesującym mnie terminie może mnie reprezentować. Umówiliśmy się na spotkanie i podpisaliśmy umowę. Od początku byłem informowany o możliwym scenariuszu i muszę przyznać, że się potwierdził ;). Świetny kontakt tel. i email. oraz pełen profesjonalizm zarówno w sporządzaniu pism procesowych jak i reprezentowaniu na sali sądowej. Usługi Pani Magdy polecam każdej osobie, która potrzebuje adwokata. Poza tym jest kontaktową, kulturalną i miłą osobą. Polecam i pozdrawiam.
Były mąż
2015-02-17 15:27:35
Polecam Panią Mecenas do spraw rozwodowych zwlaszcza gdy przeciwnikiem jest pazerna żona która na rozwodzie chce zrobić niemal biznes życia. Pani Mecenas byla zawsze świetnie przygotowana do rozpraw, konkretna. Drugą strone punktowala na niemal każdym kroku chociaż jej przeciwniczką byla wiekowa już adwokatka. Pani Mecenas juz na pierwszym spotkaniu powiedziała mi na co mogę w sprawie liczyć i sprawdziło sie to bezbłędnie w wyroku który dla mnie okazał się sukcesem a dla drugiej strony - porażką zwłaszcza finansową. Kontakt z Panią Mecenas rewelacyjny co w porównianiu z innymi przedstawicielami tego zawodu jest unikatowe. Na odpisanie na maila od mojej pierwszej Pani mecenas czekal zazwyczaj ponad tydzien a oddzwonienie na mój telefon było czymś wogóle nieznanym, dlatego tak sobię cenie ze kontakt z Pani Grześkowiak był tak sprawny. Polecam. Wojtek
Wojtek
2014-08-11 11:45:27
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak to prawnik, którego polecam wszystkim swoim znajomym. Przez lata, w których była moim pełnomocnikiem zawsze dostępna pod tel, mailem, zawsze w kontakcie, z profesjonalną poradą, wybitną wiedzą, błyskawiczną reakcją, a przede wszystkim takim normalnym, ludzkim zrozumieniem. Pod pięknym uśmiechem Pani Mecenas kryje waleczność lwa, wysoka kulturę i ogromną wiedzę. Mimo mega stresującego rozwodu, Pani Mecenas przeprowadziła mnie przez niego za rączkę z troską a i z zimną krwią. Zawsze przygotowana, zawsze obecna bez zastępstw, terminowa, słowna. Ceny zawsze promocyjne. Zaangażowana tak, jakby moja sprawa była jedyną. Idealny pełnomocnik przy sprawach rozwodowych, dotyczących dzieci i delikatnych rodzinnych kwestii, gdzie potrzeba zrozumienia i profesjonalnego wsparcia. BARDZO POLECAM I DZIĘKUJĘ.
JotKa
2014-07-04 16:27:57
Panią Mecenas polecam w 100% , perfekcyjnie przygotowana do sprawy . Zawsze błyskawicznie odpowiada na maile i smsy , udziela dużego wsparcia . Powierzyłam jej sprawę apelacyjną wcale nie nie taką prostą do wygrania Pani Mecenas napisała świetną , drobiazgową apelację a na sali zmiażdżyła powoda w trzech zdaniach , doprowadziła do tego ,że wszystkie argumenty użyte przeciwko mnie w pierwszej instancji zostały wykorzystane na moją korzyść w sprawie apelacyjnej .
Kaja
2014-07-04 16:27:30
Z pełnym przekonaniem - polecam. Pani Mecenas zawsze przygotowana, rzeczowa, na bieżąco monitoruje i informuje o statusie sprawy. Pełny profesjonalizm.
Sławek
2014-05-31 16:26:59
Z Panią Mecenas miałem przyjemność współpracować bardzo krótko. Sprawę rozwodową przeprowadziła tak szybko, że nie sadziłem, że w ogóle to możliwe( 4miesiące od pierwszej wizyty do wyroku prawomocnego)! Kluczem okazały się świetne przygotowania i trzymanie ręki na pulsie. Każdy termin i każde działanie drugiej strony było przedstawiane mi dosłownie od ręki. Kto był w podobnej sytuacji wie jaki to komfort. Bez wątpienia Pani Mecenas nie rozminęła się z powołaniem adwokata. Polecam gorąco profesjonalizm i zdolności negocjacyjne Pani Magdaleny.
Darek
2014-05-30 16:26:28
Do specjalistów z dziedziny prawa trafiamy z reguły wtedy, gdy nad naszym życiem zbierają się czarne chmury, również i ja szukałam porady i pomocy prawnej i jak to zwykle, najpierw zaczęłam rozmawiać ze znajomymi... Na moje szczęście jedna z koleżanek znała Panią Mecenas Grześkowiak i z czystym sumieniem poleciła mi ją jako znakomitego specjalistę w swojej dziedzinie. W ten sposób trafiłam do Pani Magdy. Pierwsze wrażenie - piękna młoda kobieta 🙂 Drugie wrażenie: znakomity fachowiec, wielka wiedza, inteligencja, waleczność, spokój, opanowanie, racjonalizm - wszelkie zalety zawodu prawniczego. Pani Mecenas potrafi obiektywnie ocenić sytuację, wskazuje opcje najkorzystniejsze dla klienta, podpowiada, jak sobie radzić z sytuacją, jak obiektywnie ocenić sprawę. Liczy się dla niej zawsze i przede wszystkim dobro klienta. Rozmowa z nią to znakomita terapia dla duszy - klient wychodzi podbudowany, ze świadomością, że będzie dobrze. Pani Mecenas znakomicie pamięta swoich klientów, odpowiada niezwłocznie na maile, pilnuje wszelkich formalności - słowem świetnie wywiązuje się ze swoich zawodowych powinności. Na sali sądowej jest stanowcza, opanowana i nieugięta, walczy jak lwica - to dobre określenie 🙂 - klient wie, że ma za sobą zarówno skutecznego fachowca jak i opiekuna, jej opanowanie udziela się jej klientom i dzięki temu - naprawdę jest dużo łatwiej. Zawsze i wszędzie będę Panią Mecenas głośno polecać jako rewelacyjnego adwokata - fachowego, życiowego i skutecznego 🙂 Serdecznie dziękuję za wszystko 🙂
KtarzynaNK
2013-12-12 16:23:13
Pani Magdalena Grześkowiak jest pełnym oddania adwokatem. Do każdego klienta podchodzi z życzliwością i dużym zaangażowaniem, bez względu na stopień trudności określonego problemu. Była jedyną osobą w trudnym dla mnie czasie, która była ze mną od początku do końca. To ona podtrzymywała mnie na duchu i wspierała . Pozwoliła mi uwierzyć w siebie, zacząć myśleć pozytywnie o życiu. Dzięki Niej moja sprawa rozwodowa zakończyła się dla mnie pomyślnie już po pierwszej rozprawie, co pozwoliło mi uniknąć dalszych stresów. Dziękuję za trud i czas jaki mi Pani poświęciła. J.P.
Jolanta P.
2013-04-24 16:18:38
W całości podpisuje sie pod ponizszymi komentarzami dotyczącymi Pani Mecenas Grześkowiak dodając jedną bardzo ważną rzecz od siebie:Pani Mecenas nigdy sie nie spóźnia i nic nie robi na tzw. ostatni dzwonek.Dla mnie to było bardzo ważne podczas naszej współpracy. To wogole taka pedantyczna i konkretna osoba. Polecam.
Elżbieta G.
2013-03-26 16:18:09
Rozwód to jedna z najtrudniejszych sytuacji życiowych z jaką niektórzy muszą się zmierzyć. Warto mieć wówczas wokół siebie osoby, które są oddanymi sojusznikami. Zazwyczaj jest to rodzina i przyjaciele. Miałem szczęście, że w gronie moich sojuszników znalazła się również Pani Mecenas. Moim zdaniem słowo „sojusznik” znacznie lepiej określa Panią Mecenas niż słowo „pełnomocnik”, czy „adwokat”. Głównie ze względu na sposób w jaki Pani Mecenac traktuje klienta i problemy z jakimi do Niej przychodzi. Już od pierwszego spotkania z Panią Mecenas nabywa się przekonania, że trafiło się wyjątkową osobę. Pani Mecenas prowadzi rozmowy z wielkim wyczuciem i uwagą, daje poczucie wsparcia, ludzkiego ciepła oraz ogromnego zainteresowania krzywdą ludzką. Z wysoką umiejętnością komunikowania się w parze idzie bezcenne doświadczenie zawodowe, bystrość umysłu i skrupulatność. Wszystko to dodaje optymizmu w tak trudnym okresie w życia, jakim jest rozwód. W sądzie również zawsze mogłem liczyć na słowa otuchy od Pani Mecenas i każda wizyta w sądzie stawała się mniej stresująca. Jednocześcnie Pani Mecenas zawsze była świetnie przygotowana do rozprawy i wiedziałem, że przy boku mam profesjonalistę nawyższej klasy. Na sali sądowej Pani Mecenas wykazywała energiczną, trafną argumentację, błyskotliwe riposty i wiedzę merytoryczną często większą niż adwokaci z długoletnim strażem. Poza spotkaniami w kancelariI czy w sądzie Pani Mecenas zawsze znajdowała czas na rozmowy przez telefon lub maile, a każde pismo przygotowane przez Nią było wzorcowe. Z całą mocą polecam osobę Pani Mecenas wszystkim, który chcą szczęśliwego rozwiązania swoich spraw. Pani Mecenas to osoba odnosząca się do klienta z dużą empatią, zorganizowana i komunikatywna, energiczna i skuteczna w działaniu. Szczerze polecam. JP
JP
2013-02-24 16:17:35
Jeśli rozwód to tylko Pani Grześkowiak.konkretna babka.była zona chciała mi ograniczyc władzę rodzicielską nad naszym dzieckiem i oczywiście uzyskać jak najwyższe alimenty.dzięki Pani Mecenas, plan byłej już żonki się nie powiódł,a jej mina podczas ogłaszania wyroku - bezcenna!
Rozwodnik2
2012-12-03 16:16:21
Ten komentarz jest dla Tych, którzy szukają ŚWIETNEGO ADWOKATA. Moja sprawa rozwodowa zapowiadała się na trudną, ale dzięki Pani Magdalenie Grześkowiak zakończyła się pełnym sukcesem na pierwszej rozprawie. Profesjonalnie napisany pozew i spryt, którym wykazała się Pani mecenas (na tym jednym spotkaniu)- wystarczył. Osoby tak oddanej swojej pracy, a przy tym pełnej empatii nie znajdziecie łatwo w tym zawodzie. Pani Magdo z całego serca dziękuję.Beata
Beata Ś.
2012-09-10 16:14:34
Pani Mecenas to niezwykle kompetentna osoba a przy tym bardzo sympatyczna.Prowadziła sprawę alimentacyjną mojej córki absolutnie profesjonalnie, zawsze przygotowana do rozprawy. Bardzo dziękujemy za skuteczność a przede wszystkim za ludzkie i indywidualne podejście. Podziękowania Iwona, Karolina i ukochana teściowa Wanda
Iw33
2012-05-10 16:12:17
Pani Magdaleno... Bardzo serdecznie dziękuję za poświęcenie mi trzech lat w sprawie rozwodowej i nie tylko, jestem wdzięczna za trud jaki Pani włożyła w moje sprawy. W kilku słowach o Pani Magdalenie: Prawo rodzinne i karne w jednym palcu i to w tym najmniejszym...kompetentna, sympatyczna, kulturalna, miła , choć z wyglądu buzia aniołka to na sali walczy jak LWICA... Z czystym sumieniem polecam Panią Mecenas wszystkim, którzy mają problemy... nie tylko wysłucha ale doradzi i odpowie na każde pytanie dotyczące sprawy. Bezcenne jest mieć u swego boku taką Panią Adwokat! Z całego serca dziękuję Pani Madziu!
Magdalena1
2012-02-17 16:11:12
Wybrałam Panią mecenas ze strony internetowej. Pokierowałam się opiniami ludzi i jestem zachwycona.Pani Magdalena była jakbym była u niej jedyna z moim strasznym zmartwieniem. Skupiona, kompetentna, wrażliwa, SKUTECZNA. Czułam, że nie opuści mnie i że nie jestem już sama. Miałam trudną sprawę rodzinną, latami nie widziałam ratunku dla siebie i dzieci. Psychicznie sięgałam dna.Dziękuję Pani za pomysł, za ratunek i skuteczność. ODŻYŁAM.Dzięki tej mądrej i pięknej Pani ja też zaczęłam żyć i nawet mam plany. Dziękuję- zachowam Panią we wdzięcznej pamięci i miło mi należeć do grona szczęśliwców, którym Pani udzieliła pomocy. DZIĘKUJĘ PANI MAGDALENO-Mirka pażdziernik 2011r. Polecam osobę, która przejmuje się problemami ludzi I JEST POMOCNA I SKUTECZNA
Olszewska
2011-10-21 16:08:52
Wybrałam Panią Adwokat Grześkowiak do poprowadzenia mojej sprawy rozwodowej opierając się na komentarzach z tej strony internetowej i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Jest dokładnie taka jak piszą o niej inni na tej stronie. I dodam jeszcze jedno, niech nikogo nie zmyli jej delikatna uroda. Na sali rozpraw ta Pani zamienia się w twardego i bezwzględnego przeciwnika.Monika L
monika1963
2014-08-04 16:05:50
Pani mecenas broniła mnie z urzędu. Moja sprawa trwała dwa lata, a pani mecenas wykazała pełne zaangażowanie w sprawe, kompetencje, profesjonalizm. Zawsze świetnie przygotowana. Przesympatyczna osoba i świetny adwokat, na równi traktujący sprawy z wyboru jak i te z urzędu, (czego niestyty nie moge powiedzieć o wszystkich adwokatach). Wygrała moją sprawę i moją wolność. Wszystkim życze takiego mecenasa jak pani Magdalena Grześkowiak. Naprawde gorąco polecam, to najlepszy adwokat. Pani Magdo bardzo, bardzo pani dziękuje!
nastaga
2011-06-21 16:05:00
Chciałbym z całą odpowiedzialnością polecić Panią Mecenas Magdę Grześkowiak. W niezwykle trudnej sprawie rozwodowej, którą prowadziła ( walczyłem o opiekę nad dziećmi z chora psychicznie żoną ) wykazała się m.in. ogromnym zaangażowaniem i empatią, skrupulatnością, ogromną kompetencją, bystrością i elokwencją. Na temat Pani Mecenas mógłbym pisać tylko w samych superlatywach, a na peany, na które Pani Mecenas zasłużyła zabrakłoby tu miejsca. W kwestiach bardziej formalnych- bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam z czystym sumieniem i dziękuje za serce włożone w moją sprawę.
lenslook76
2011-02-09 16:02:46
Dziękuję Pani Mec. za to wszystko co Pani zrobiła w sprawie mojego Taty !!! Gdyby nie Pani, to wiem, że byłoby zupełnie inaczej. DZIĘKUJĘ tutaj w tym miejscu i wszystkim WAM POLECAM Panią Mecenas M. Grześkowiak !!! Po prostu Polecam najlepszą Adwokatkę jaką było mi poznać, a wielu adwokatów dla nas p POLECAM !!!racowało. SZCZERZE POLECAM i dziękuję za wygraną. DZIĘKUJĘ !!! POLECAM !!!
Alicja111
2010-10-22 15:59:00
wybitna prawnicza osobowość wie dużo i jak trzeba więcej to dobrze wie gdzie szukać, zadowolona jestem z kilku konkretnych porad które przygotowały mnie skutecznie do sprawy. Ceny u pani Magdaleny są normalne.
Amka
2010-09-23 15:55:56
skuteczna bardzo na etapie prokuratury dzięki zaangażowaniu pani Magdy nie doszło do sprawy sądowej zaoszczędziłem sporo pieniędzy i co najważniejsze zdrowie.
Adam
2010-09-13 15:53:21
Pani Mecenas - BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ !!!! Polecam wszystkim Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak - Wygrała dla nas coś, co jest najważniejsze w życiu. Rewelacyjne podejście do sprawy, zaangażowanie, zainteresowanie i czas nam poświęcone to tylko niektóre z aspektów które mogę wymienić. Z czystym sumieniem POLECAM Panią Mecenas. Razem z mężem jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!!
AnetaAneta
2010-07-17 15:50:45
dostalem te adwokat z urzedu bylem w jej kancelari o wszystko wypytala mialem szczescie wiem co mowie bo kolega spotkal swojego adwokata przed sadem w dniu sprawy nie mam zadnych skarg a sprawa poszla dobrze zdjeli mi sankcje
GrzegorzD
2010-03-07 15:47:13
urodą zaklina policjantów i prokuratorów (oczywiście kiedy są mężczyznami ) mówią jej więcej niż innym adwokatom, nie którym ślina po brodzie cieknie. Profesor Kruszyński ( to ten który doprowadził do uniewinnienia Zyty Gilowskiej )wie kiedy ją wysłać jako substytuta
Puma
2010-02-12 15:41:51
Na wstępie pragnę napisać, że przychylam się do słów Pani Anety prawdziwy szok! Pani Magdalena nie dość, że jest śliczna i bardzo miła to jako Adwokat prowadzi moje sprawy z perfekcyjnym doświadczeniem. Wiedze ma na każdy temat można porozmawiać o wszystkim. Uważam, że adwokatem to trzeba się urodzić i właśnie Pani Magdalena jest tego dowodem. Adwokat z prawdziwego zdarzenia.
Magda
2010-01-29 15:37:40
Swoją opinię o współpracy z Panią Magdą chciałam zacząć od najważniejszej kwestii: już na pierwszym spotkaniu w Kancelarii wiedziałam i czułam, że widzi we mnie przede wszystkim człowieka nie tylko klienta. Przez ponad 2,5 roku prowadziła moją sprawę rozwodową. Sprawa nie była łatwa(po drugiej Stronie wyjątkowo podły człowiek) – rozwód z wyłącznej winy człowieka, którego kiedyś nazywałam mężem a który jak się okazało nie zasługiwał ani na określenie mąż ale również i ojciec. O współpracy z Panią Magdą mogę wypowiedzieć się tylko w samych pozytywach. Zachowując pełen obiektywizm długo zastanawiałam się czy przez okres naszej współpracy były jakieś sytuacje, z których mogłabym być niezadowolona i .... nie było! Wybitny profesjonalizm i rzetelność Pani Magdy idzie w parze z empatią, zapominaną często w takich sytuacjach, kiedy po drugiej stronie jest człowiek i jego bagaż przeżyć. Podczas kiedy ja byłam w dołku psychicznym i na zakręcie życiowym Pani Magda od samego początku skoncentrowana była na moich „interesach”, prowadziła mnie przez cały rozwód, obiektywnie przedstawiała sytuację i proponowała rozwiązania. Doceniam zaangażowanie, pracowitość – popartą wszechstronną wiedzą prawniczą, ponadprzeciętnym doświadczeniem oraz poświęcany mi czas. Na każdy mail, sms, telefon zawsze otrzymałam odpowiedz. Na Sali Sądowej Pani Magda na czole „frontu”, ja jako backup z tyłu - tworzenie Teamu z Panią Magdą to gwarantowany sukces. Podczas niemalże każdej rozprawy Pani Mecenas „nokautowała” drugą Stronę, nie godząc się na pewnego rodzaju cwaniackie zachowania drugiej Strony, trafnie i odważnie znajdowała argumenty i przedstawiła je w Sądzie. W Sądzie maksymalnie skoncentrowana na sprawie,nie dająca się wyprowadzić z równowagi co przy ciągnącym się latami procesie, kilkunastu rozprawach sądowych i bzdurach jakie kreowała druga Strona jest niezwykle stresujące zwłaszcza dla klienta. Skrupulatne przygotowanie do każdej rozprawy, niezwykła inteligencja i merytorycznie cięte riposty Pani Magdy „wciskały” EGO drugiej Strony w szczeliny drewna podłogowego sal Sądowych. Z zimną krwią i z ogromną klasą pokazała kochance męża gdzie jest jej przysłowiowe „miejsce w szeregu”.Na sali Sądowej z Panią Magda czułam się pewnie, wiedziałam do jakiego celu razem dążymy. Pani Mecenas bardzo pozytywnie wpływała na moje samopoczucie, mimo że przed każdą rozprawą byłam zdenerwowana i emocjonalnie bardzo mocno każdą rozprawę odczuwałam. Ma świetne poczucie humoru, które wyprowadzały drugą Stronę z równowagi. Celne kontrargumenty Pani Magdy powodowały, że druga Strona zrezygnowana przestawała sama wierzyć w stanowisko, które kreowała podczas rozpraw. Pani Magda jest rzeczowa, skrupulatna, bardzo profesjonalnie pisze pisma procesowe, które są dopracowane nie tylko merytorycznie ale również i wizualnie do ostatniej kropki (miałam porównanie z pismami drugiej Strony przygotowanymi przez znanego z TV i w showbusiness’ie adwokata – te miałam wrażenie, że były pisane na od lat jednym szablonie tylko nazwiska klientów zmienione. Ale tak to jest jak adwokat skupia się na showbusiness’ie a nie personalnie na sprawie Kliencie). W tym momencie chciałam podkreślić jeszcze jedną kwestię – logicznym jest, że Pani Magda ma swój Zespół, który ją wspiera minn. przygotowuje pisma procesowe etc. niemniej jednak w każde z pism „wychodzących” z Kancelarii do Sądu czy drugiej Strony ostatecznie Pani Magda jest osobiście zaangażowana. Nie jest to tylko złożenie podpisu pod pismem przygotowanym przez aplikanta – jest to duży plus, który przekłada się na precyzyjną znajomość przez Panią Magdę szczegółów sprawy. Dziękuję również za pracę Pani Oli – równie profesjonalna i rewelacyjna osoba. Ostatecznie po 2,5 roku „walki” w Sądzie nasz cel został osiągnięty - rozwód z wyłącznej winy męża, satysfakcjonujące alimenty dla dzieci i …… widok byłego męża dosłownie „uciekającego jak szczur” z sali Sądowej po odczytaniu wyroku. Pani Magdo – dziękuję!
Aneta M.
2019-05-09 08:45:38
Gorąco polecam Panią Magdalenę. Poprowadziła moją sprawę rozwodową tak sprawnie, że zakończyła się na drugiej rozprawie z orzeczeniem o winie byłego męża. Mimo, że to on był Powodem. Pani Magdalena to profesjonalistka w każdym calu, a także kobieta z ogromną klasą, wysoką kulturą osobistą, zimną krwią, konkretna. Wszystko było zawsze dopięte na ostatni guzik, a Pani Mecenas była zawsze punktualna i przygotowana. Jej spokój, doświadczenie i poczucie humoru dodawały mi otuchy i napawały optymizmem. Cieszę się, że w tym trudnym momencie życia mogłam liczyć na wsparcie takiej klasy fachowca. Dziękuję.
Anna
2018-11-13 21:58:18
Zdecydowanie polecam Panią Mecenas Grześkowiak do prowadzenia spraw rozwodowych. W swoim życiu zawodowym miałam okazję współpracować z wieloma Prawnikami co prawda w sprawach korporacyjnych ale to Pani Mecenas ujęła mnie swoim profesjonalizmem, wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Jest osobą bardzo konkretną, pewną siebie, zawsze świetnie przygotowaną, z ogromną intuicją a przy tym empatyczną. W pełni jej zaufałam. W niezrozumiały dla mnie początkowo sposób potrafiła przewidzieć ruchy drugiej strony a przeciwnik nie był łatwy. O tym że to Pani Mecenas będzie mnie reprezentować w mojej sprawie rozwodowej byłam pewna już po kilku minutach rozmowy. W moim przypadku zapowiadał się długi, ciężki proces jednak dzięki Pani Mecenas, jej wsparciu i pokierowaniu mnie odpowiednio moja sprawa zakończyła się po 2 miesiącach po złożeniu pozwu przez męża, już na pierwszej rozprawie! Z Panią Grzeskowiak to możliwe. To dzięki Pani Mecenas nie poddałam się, stanęłam na nogi i nie wykończyłam psychicznie. Przed przyjściem do Pani Mecenas byłam w stanie zgodzić się na wszystko czego żąda ode mnie mąż . Ostatecznie to Ja wyszłam z rozprawy wygrana we wszystkich kwestiach a głównie najważniejszych dla mnie czyli jeśli chodzi o dzieci. Bardzo polecam Panią Mecenas. Profesjonalistka pod każdym względem! Polecam do trudnych spraw, nawet takich które wydają się przegrane.
Marta
2018-12-04 19:03:13
Pani Mecenas jest osobą bardzo konkretną i rzeczową. Wyróżnia się dużą wyrozumiałością i cierpliwością, nawet dla trudnego klienta jakim byłam. Trzyma się sciśle ustalonych z góry zasad współpracy. Potwierdzam opinię innych osób, które współpracowały z Panią Grześkowiak, że oddzwania lub odpisuje niezwłocznie. Co może być dla niektórych istotne, nie inicjuje zbędnych spotkań w kancelarii, co też często mają w zwyczaju inni prawnicy, naciągając przy tym swoich klientów na dodatkowe koszty za dodatkowe porady. Podzielam również opinię, że na sali sądowej czuje się pewnie. Jest skuteczna i profesjonalna w każdym calu. Objaśnia wszystko dokładnie i zrozumiale bez zbędnej prawniczej terminologii. Moją sprawę rozwodową także wygrałyśmy, choć nie była łatwa. Z całego serca polecam i dziękuję za udaną współpracę.
Joanna
2018-05-06 22:14:12
Pani Mecenas jest bardzo skuteczna w tym co robi i reprezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu na każdym etapie procesu. Umie oddzielić ziarno od plew w trakcie analizy sprawy (co mi przychodziło z trudnością), umie słuchać i zadawać pytania, które pomagają szybko ustalić linię ataku albo obrony. Jest osobą bardzo otwartą, bezpośrednią i z dużym doświadczeniem - każda rozmowa z Nią pozwalała odzyskać kolejny kawałek poczucia kontroli nad moim życiem. Dzięki Jej zaangażowaniu i specyficznej wojowniczości na ostatecznej rozprawie uzyskaliśmy dokładnie to co było zamierzone... i jeszcze trochę. Bez wahania i na 100% polecam.
Konrad
2018-04-14 09:08:31
Pani Magdalena Grześkowiak jest bardzo dobrym adwokatem. Prowadziła moją sprawę rozwodową przez okres prawie 2 lat i zawsze była perfekcyjnie przygotowana do rozprawy. Na sali sądowej prawdziwa wojowniczka, potrafiąca z gracją i elegancją obnażyć słabości strony przeciwnej. Zaangażowana w prowadzoną sprawę na 200%. Podczas pierwszego spotkania dowiedziałem się co jestem w stanie osiągnąć i tyle też dzięki zaangażowaniu Pani Adwokat osiągnąłem. Nie było żadnych problemów z przepływem informacji, komunikacją. Oprócz tego jest osobą o wielkiej wrażliwości, która doskonale rozumiała trudną sytuacje w jakiej się znalazłem. Pani Adwokat, bardzo dziękuję za wszelką pomoc. Życzę powodzenia w rozwoju zawodowym jak i życiu prywatnym.
Hubert
2018-01-03 10:51:23
Pani Adwokat Magdalena Grześkowiak bardzo profesjonalnie i kompetentnie poprowadziła moją sprawę rozwodową. Całkowity sukces! Jednak oprócz najwyższej jakości usług prawnych jakie może świadczyć adwokat, co oczywiście występuje w przypadku Pani Mecenas Grześkowiak, dla klienta ważne są często cechy personalne osoby, której w jakimś sensie powierzamy losy naszego osobistego życia. Wysoka kultura osobista oraz wyczucie i delikatność jakimi wykazała się Pani Mecenas w rozpoznawaniu i poprowadzeniu mojej sprawy sprawiły, że miałam poczucie komfortu psychicznego i bezpieczeństwa. Ponadto Pani Mecenas roztacza jakąś niesamowitą, magiczną aurę spokoju i jest wspaniałym człowiekiem. Poznać Panią i współpracować z Nią to był dla mnie zaszczyt. Bardzo dziękuję Pani Mecenas !
Renata
2017-06-19 17:22:26
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak to profesjonalizm, solidność, dbałość o klienta skumulowane w jednej osobie. Od pierwszego spotkania aż do końca sprawy rozwodowej mogłam liczyć na Jej wsparcie i pomoc. Zarówno tę prawną, jak też w czysto ludzkim aspekcie. Przyszłam do kancelarii będąc kobietą załamaną, niepewną przyszłości, przerażoną tym co mnie czeka. Dostałam pełną pomoc prawną, odpowiedzi na wszystkie pytania, wątpliwości, ale też, co nie mniej ważne, wielkie wsparcie i zrozumienie. Pani Mecenas jest rzetelna, uczciwa, nie obiecuje rzeczy nie możliwych, ale też gdy podejmuje się walczyć o ustalone wspólnie cele to doprowadza tę walkę do końca, w moim przypadku, do wygrania sprawy z ustaleniem winy . Przez 1,5 roku , na każdym etapie postępowania, była przygotowana, merytoryczna , zawsze gotowa bronić jak lwica naszego stanowiska poprzez rzeczowe argumenty, dokładnie zebrane dowody. Przy tym na sali sądowej Pani Mecenas dawała mi olbrzymie wsparcie i pewność, że nie jestem sama. Potrafiła celną uwagą lub rzuconym w odpowiednim momencie żartem wypunktować braki lub nieścisłości w zeznaniach świadków i drugiej strony. Polecam Panią Mecenas każdemu, kto szuka profesjonalizmu,rzetelności, skuteczności, a przy tym potrzebuje wsparcia i dodania otuchy. Rozwód to koszmarne przeżycie, ale dzięki takim osobom jak Pani Mecenas, można z tego wyjść z poczuciem sprawiedliwości i godności. Pani Magdo, dziękuję za to, że była Pani ze mną,za Pani cudowną osobowość, za profesjonalizm i empatię.
Kasia Boniecka
2017-01-26 09:32:52
Pani Magdalena to fantastyczny adwokat z powołania. Moją sprawę rozwodową prowadziła kilka lat temu i walczyła o mnie jak lwica z pełnym zaangażowaniem i zawsze perfekcyjnie przygotowana. Jestem jej wdzięczna do dziś i polecam wszystkim których dotyka ten problem.
Iwek
2016-09-02 18:47:20
Gorąco polecam mec. Magdalenę Grześkowiak. Absolutnie najlepsza do spraw rodzinnych - rozwody, alimenty, opieka - przeszłam z nią już dwie sprawy, teraz walczymy w trzeciej, liczę, że wygramy i tym razem. Przytomna, ogarnięta, ZAWSZE PRZYGOTOWANA, nigdy po terminie, zawsze pod telefonem, pamięta każdą sprawę w najmniejszych detalach, bije na głowę \\\\\\"starych, doświadczonych\\\\\\" wyjadaczy z top listy warszawskiej palestry, których gubi rutyna. Spryt, wiedza, a przy tym empatia i normalność, na sali lwica, do tego potrafi rozbawić zazwyczaj poważnych Sędziów pytaniami podczas przesłuchania drugiej strony (albo raczej reakcjami drugiej strony na te pytania) - brak mi słów, żeby oddać wszystkie jej zasługi w moich sprawach. W swoim życiu widziałam już wielu pełnomocników we wszystkich rodzajach spraw, bo często bywam w sądzie (taka moja praca) - tak zaangażowanego i oddanego klientom adwokata nie spotkałam w żadnej. Ceny rynkowe, a nie z kosmosu. ABSOLUTNIE POLECAM, ma jedną dodatkową zaletę: właściwie zajmuje się głównie sprawami rodzinnymi, więc jest w tym absolutnie najlepszą specjalistką a nie specjalistką \\\\\\"od wszystkiego\\\\\\". Uwielbiam ją również jako człowieka - normalna, ciepła, empatyczna \\\\\\"bez sodówki\\\\\\", cechującej wielu adwokatów. Super kontakt osobisty i telefoniczny, ZAWSZE oddzwania, pisma przed czasem i najwyższej jakości - PEŁNOMOCNIK MARZENIE W KAŻDEJ SPRAWIE RODZINNEJ. Pani Magdo, wygramy i tym razem, prawda?
Matka Polka
2016-06-14 12:34:01
Z Panią Magdą współpracowałam 2 lata. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani mecenas, poza tym, że jest profesjonalistką w tym co robi, to jest przy tym bardzo skuteczna. To również przemiła osoba, która potrafi poczuć emocje drugiego człowieka i przedstawić w przystępny sposób wiedzę z zakresu prawa. Podczas mojej sprawy doceniałam bardzo dobry kontakt z panią mecenas. Zawsze szybko odpowiadała na telefony i maile a także znajdowała czas na spotkania, kiedy tego potrzebowałam. Jej wiedza, doświadczenie i zaangażowanie sprawiły, że czułam się zaopiekowana, a także dawały mi poczucie bezpieczeństwa, co w sprawie rozwodowej ma ogromne znaczenie. Kiedy mąż odszedł do kochanki, zostałam z dwójką małych dzieci ( 2 i 9 lat), z kredytem „frankowym” i byłam bez pracy. DAŁYŚMY RADĘ! Bardzo polecam i dziękuję!!!
Justyna
2016-01-12 12:30:03
Panią Magdalenę można komplementować długo. Potwierdzam to ponad pięcioletnią współpracą nad moją sprawą, która była tak długa i trudna. Pomimo wszelkich przeciwieństw osiągnęliśmy pełen sukces, można zatem śmiało mówić o skuteczności, co w tym przypadku jest jednym z głównych argumentów. Kolejną wartością jest niebywała wytrwałość i wiara, także w kryzysowych sytuacjach, ciągnącej się wiele lat sprawy. Godna polecenia jest także wiedza i znajomość proceduralnych zakamarków, dająca kolejne szanse na rozwiązanie sprawy. Najbardziej jednak zauważalna dla mnie była empatia, wyrozumiałość i ludzkie podejście do sytuacji, w której znalazłem się z córką. Efektem tej pracy (Pani Mecenas jest także bardzo pracowita) jest wygrana sprawa, po której jako ojciec mogę cieszyć się możliwością wychowywania córki. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, polecam całym sercem!
Michał
2015-11-06 11:35:27
Rzeczywiście adwokat bardzo profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do spraw. Była ze mną szczera i powiedziała jakie są szansę, ale i tak nie odpuściła i sprawa zakońcozna po mojej myśli. Ten rozwd do łatwych nie należał i na początku się zastanawiałem czy kobieta prawnik będzie mnie dobrze reprezentować, ale okazało się, że płeć nie ma tu nic do rzeczy - jeszcze raz podkreślę pełen profesjonalizm, dokładność i terminowość. Data dodania: 2015-07-15 Ocena: 7/7
Rozwodnik
2015-07-18 17:40:25
Podpisuje sie pod wszystkimi komentarzami. Pani Mecenas to świetny adwokat a przede wszystkim wspaniała osoba. Polecam bardzo zwłaszcza do spraw rozwodowych. Dziekuje Pani Mecenas. Ela G.
Matka
2015-01-19 17:36:15
Jest to bardzo kompetentna osoba, miałem z tą Panią kontakt osobisty, bardzo mi pomogła i zajęła się moją sprawą bezinteresownie. Do tej pory nie otrzymała za pomoc prawną w stosunku co do mojej osoby żadnego wynagrodzenia. A bardzo mi pomogła. Jest w pełni profesjonalistką w tym co robi i gdy troszkę wyjdę na prostą chce uregulować moje zadłużenie w stosunku co do Pani Magdy. Jest to Pani Adwokat z powołania, która lubi to co robi i osobiście bardzo ją polecam. Mógłbym opisywać całą sytuację, w której Pani Mecenas mi pomogła, ale uważam, że to nie ma w tej chwili sensu. Reasumując jest to osoba bardzo kompetentna, a jeśli człowiek robi coś z powołania i to lubi to robi to dobrze. Miałem do czynienia z kilkoma adwokatami w moim życiu, lecz jeżeli w dniu dzisiejszym miałbym z korzystać z adwokata, naprawdę i szczerze wybrałbym Panią Magdalenę, którą bardzo serdecznie pozdrawiam i przepraszam, za nieuregulowania mojego zadłużenia w stosunku co do jej osoby. Nadmieniam, iż na dzień dzisiejszy mam bardzo skomplikowaną sytuację finansowa, ale gdy troszkę się to wyklaruję, pierwszą rzeczą którą zrobię będzie udanie się do Pani Magdaleny Grześkowiak i zapłata za skuteczne czynności prawne w stosunku co do mojej osoby. Chciałbym aby takich osób spotkać na swojej drodze więcej, ale realnie zdaję sobie sprawę, żyję na tym świecie 39 lat, nie jest i nie będzie to łatwe. POLECAM.............
Arkadiusz Puc
2014-10-26 07:30:42
Pani Mecenas Magdalena G. jest perfekcyjna. Rok czasu trwała moja sprawa rozwodowa z "walką o dzieci"-przeciwnik bardzo trudny i pewny siebie. Wygrała sprawę. Przede mną jeszcze jedna sprawa o podział majątku i nie wyobrażam sobie powierzyć ją w inne ręce. Pani Magdo liczę na dalszą współpracę. Agnieszka J.
Ajka
2014-05-20 16:25:57
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak prowadziła moją sprawę rozwodową i zakonczyła ją na pierwszej sprawie pomimo że małżonek straszył mnie że nasz rozwód będzie trwał latami jeżeli nie zgodzę się na jego warunki związane z podziałem majątku. Jakież było jego zdziwienie gdy na sprawie moja Pani adwokat rozjechała wręcz jego adwokata który gubił się i plątał w wypowiedziach. Pani Mecenas przyparła go swoimi argumentami do muru co Pani sędzina wykorzystała i zakonczyła sprawę. Dodam także że wspópraca z Panią Magdą była bardzo dobra i mogłam na nią liczyć w kontakcie osobistym, telefonicznym i mailowym. Poza tym Pani Adwokat jest bardzo sympatyczną osobą. Dziekuję za pomoc. Emilia
Emka
2014-04-03 16:25:13
Pani Mecenas jest naprawdę dobra w swoim fachu. Przejęła moja sprawe po innym pełnomocniku ktory popełnił takie błędy ze aż watplilam ze cokolwiek da sie jeszcze zrobic. Ale udało sie! Nie dość ze sprawa zakończyła sie korzystnie dla mnie to jeszcze na koniec udało sie pokazać prawdziwa twarz przeciwnika czyli mojego byłego juz męża! Jednego żałuje- ze nie trafiłam do niej od początku - zaoszczedzilabym nerwy, zdrowie oraz pieniądze które zapłaciłam pierwszemu nieudolnemu prawnikowi. Znalazłam ja na tej stronie i dlatego dodaje ten wpis, bo wszystko co o niej przeczytałam zgadza sie. Odbiera telefony, odpisuje na maile a przede wszystkim ma pomysły jak prowadzić sprawe a nie jak wcześniejszy Pan prawnik - czekał na uderzenia drugiej strony i dopiero reagowa- do tego nieudolnie, a na maile odpisywal po 2 tygodniach;) Polecam Panią Mecenas Grzeskowiak i dziekuje serdecznie za pomoc. Paulina K
Paulina
2014-02-28 16:24:42
Podpisuje się dwiema rękoma pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami na temat Pani Mecenas Grześkowiak- to bardzo dobry adwokat. Polecam do spraw rozwodowych gdzie potrzebny jest dobry plan dzialania, skutecznosc jego wykonania i kontakt z adwokatem. Dziekuje Pani Mecenas za pomoc. Elzbieta G.
Elżbieta
2014-01-18 16:24:08
Gorąco polecam panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak , współpraca z nią to sama przyjemność.Pani Mecenas jest wspaniałą, ciepłą osobą, która okazała mi wiele emocjonalnego i czysto ludzkiego wsparcia, za co z całego serca jej dziękuję. Bardzo dziękuję za współpracę i życzę nieustających sukcesów w życiu osobistym i zawodowym! Gorąco polecam! Marta R.
Sos
2013-11-29 16:22:45
Z Panią Mecenas Magdaleną Grześkowiak spędziłam prawie rok, była moim pełnomocnikiem w dwóch sprawach. Mimo że moje sprawy zakończyły się ostatecznie ugodą, to nie byłoby to możliwe bez udziału Pani Mecenas. Pani Mecenas jest pełnomocnikiem, którego każdy, toczący sądowe spory, życzyłby sobie mieć. Przez rok poświęciła mi ogromną ilość czasu, żaden mój mail czy telefon z pytaniem nie pozostał bez odpowiedzi. Pani Mecenas nie myli klientów, spraw, sygnatur, dat, sądów i akt (co notorycznie zdarzało się pełnomocnikowi strony przeciwnej). Pisma procesowe, które przygotowywała, były zawsze najwyższej jakości i wysyłane na czas – w ciągu całego roku nie zdarzyło mi się ani razu, aby Pani Mecenas z czymkolwiek się spóźniła (a naprawdę było tego sporo). Do każdej rozprawy była PERFEKCYJNIE przygotowana i doskonale zorientowana (to nie jest oczywiste, o czym miałam okazję się przekonać obserwując pełnomocnika strony przeciwnej). Poza tym perfekcyjnym przygotowaniem, Pani Mecenas na rozprawach jest zwinna jak kot, sprytna jak lis, mądra jak Atena i waleczna jak lew -wykazała się niezwykłą przytomnością umysłu, celnymi decyzjami podejmowanymi czasami na minutę przed końcem, a które w moich sprawach przyniosły zupełnie nieoczekiwane efekty (chyba nawet ja nie wierzyłam, że jedna z moich spraw może rozwinąć się aż tak bardzo po mojej myśli). Dzięki kilku pomysłom Pani Mecenas, wymyślonym właściwie na poczekaniu podczas rozprawy, przeciwnik miał tak podcięte skrzydła i zawężone pole działania, że zgodził się na wszystkie moje warunki. W pełni zgadzam się również, że gdy Pani Mecenas zakłada togę, to z przemiłego kota przeistacza się w groźną lwicę;). W sprawie rozwodowej tak skonstruowała pytania dla świadka, że nie tylko zapędziła go w przysłowiowy kozi róg, ale i dostarczyła powodów do uśmiechu osobom obecnym na sali. Najważniejsze jednak dla mnie było to, że Pani Mecenas nie boi się stawać w szranki ze swoimi starszymi, dużo bardziej doświadczonymi kolegami, reprezentującymi stronę przeciwną (niektórzy się boją;)), bo… po prostu jest tak samo (a może nawet bardziej) kompetentna i skuteczna. Czasami ma nad nimi wielką przewagę, gdyż jako relatywnie młody adwokat zachowała w sobie dużo pokory, stąd nie zjada jej rutyna. Jej zaangażowanie w prowadzenie moich spraw oceniam na 200% zaangażowania, którego oczekiwałam. Poza tym, że Pani Mecenas jest doskonałym adwokatem, to jest również wspaniałą, ciepłą osobą, która okazała mi wiele emocjonalnego i czysto ludzkiego wsparcia, za co z całego serca jej dziękuję. Na koniec potwierdzam to, co ktoś napisał poniżej – zasady współpracy z Panią Mecenas są przejrzyste, ceny „rynkowe” a nie z sufitu, a Panią Mecenas naprawdę otacza aura „normalności” pomimo tego, że została „prawnikiem roku”. Szanowna Pani Mecenas – bardzo dziękuję za współpracę i życzę nieustającego pasma sukcesów w życiu osobistym i zawodowym! Gorąco polecam!
KD
2013-11-26 16:22:00
Wspaniała Pani Mecenas! Prowadzi sprawę perfekcyjnie z wielką znajomością zasad prawnych. Zawsze przygotowana, pamiętająca o wszystkich szczegółach, na bieżąco monitoruje przebieg sprawy. Wnosi dużo ciepła i spokoju tak potrzebnego w trudnych sytuacjach życiowych. Dostrzega w kliencie człowieka, a nie jedynie petenta. W każdej chwili jest dostępna i służy pomocną radą. Polecam Panią Mecenas z całą odpowiedzialnością do prowadzenia najtrudniejszych spraw. Czułam się z Panią Mecenas jak z najlepszą, troskliwą i wspomagającą przyjaciółką. Jest Pani niepowtarzalna w swojej dobroci i trosce o człowieka w trudnych chwilach życia. Serdecznie Pani Mecenas dziękuję!!!
Joanna K.
2013-01-21 16:17:03
To jest naprawdę szczera opinia, naprawdę zadowolonego klienta: Mec. Grześkowiak jest adwokatem marzeń - uczciwa, z pasją, kompetentna, zaangażowana, waleczna, otwarta na wszelkie argumenty, słuchająca klietna (ważne!), konsultująca wszystkie ruchy, zawsze świetnie przygotowana i pomimo wielu prowadzonych spraw zawsze gotowa do spotkania/kontaktu. Pani mec. w przeciwieństwie do wielu innych adwokatów nie posyła na ważne sprawy aplikantów, w moim przypadku (sprawa prawie 2 lata) zawsze była osobiście i zawsze pięknie wyglądająca i świetnie przygotowana. Sprawę o alimenty oczywiście wygraliśmy i to w pięknym stylu (znacznie powyżej oczekiwań). Polecam!!!
Arek D.
2012-12-03 16:16:21
Szukałem długo dobrego Adwokata a znalazłem w necie. Piękna Kobieta i do tego bardzo dobry Adwokat. Pani Mecenas prowadziła moją zawiłą skomplikowaną sprawę (przez kilku Adwokatów uważaną za przegraną) i ją wygrałem!!!! Ta spokojna miła Kobieta na Sali sądowej zmienia się w Lwicę która broni swoje młode!!! Ceny ma przystępne czytelna umowa sporządzana jest na pierwszym spotkaniu. Jacek
Jackpot
2012-09-03 16:14:05
Pani mecenas jest profesjonalistką w każdym calu. Zawsze przygotowana, rzetelnie podchodzi do prowadzonej przez siebie sprawy i rzeczywiście dba o swojego klienta, nie tylko zabezpieczając jego interesy w postaci pism procesowych,ale także starannie przygotowując go do każdej rozprawy. Na sali sądowej jest bardzo sprawna, rzeczowa, dynamiczna i celnie punktuje przeciwnika obnażając jego słabe strony. Po prostu - GENIALNA.
MmonikaSZ
2012-06-29 16:12:52
No tak. Nasza kochana Pani mecenas- Magdalena Grześkowiak 🙂
Lolita
2012-01-01 16:10:41
Pani Mecenas jest naprawdę godna polecenia.zanim trafiłam do niej, byłam u kilku innych prawników,tak żeby rozpoznać temat.Pani Mecenas poświęciła czas tylko mnie,nie odbierajac przy tym telefonu komórkowego,słuchała mojej smutnej historii małżeńskiej nie okazując zniecierpliwienia na zasadzie co mi tu pani opowiada i najważniejsze,ceny ma przystępne a nie jakby urwane z choinki.Sprawa się zakończyła dla nie wygraną więc Pani Mecenas Grześkowiak jest rzeczywiście skuteczna.
Ewilandia
2011-12-10 16:10:05
Powiem krótko, bardzo dobra adwokat, przede wszystkim słowna i zawsze dobrze przygotowana na każdy termin rozprawy. Zanim trafiłem do Pani Adwokat Magdy Grześkowiak mój rozwód prowadził ktoś inny, więc wiem co mówię jeśli chodzi o kwestię - " zawsze dobrze przygotowana do rozprawy i słowny".Polecam Jacek
Jacek Sz.
2011-10-07 16:08:14
Pani Mecenas była moim obrońcom w sprawie karnej, choć sprawa dotyczyła "tylko " wykroczenia, to Pani Mecenas i tu wykazała się taką samą kompetencją, zaangażowaniem i duchem walki o sprawiedliwość jak przy sprawach większej wagi opisywanych poniżej. Pani Magda Grześkowiak jest prawnikiem z powołania wierzącym w to co robi i oddanym swojej pracy całym sercem. Pani Mecenas jest elokwentna, błyskotliwa a swoją rzeczową mową na rozprawie, doskonałym przygotowaniem merytorycznym tak wpłynęła na osobę, która mnie fałszywie oskarżyła, że ta złożyła wniosek o umorzenie sprawy:-) Pani Magda jest świetnym prawnikiem i bardzo dobrym człowiekiem, może właśnie to połączenie stanowi istotę jej niewątpliwego sukcesu. Bardzo dziękuje Pani Magdo!
Dramińska
2011-08-18 16:06:58
przesympatyczna osoba!!! dodaje otuchy, nie bałam sie furiata exa. obroniła przed nim moje dziecko [ograniczenie kontaktów]. dzisiaj w czasach kiedy rządzi "prawo plemnika" i nawet zły ojciec uwazany jest za super opiekuna -- bo taka moda nastała w Polsce.....to taki skuteczny i znajacy sie na prawie adwokat [i dyplomata w kazdym calu] jest bardzo matkom potrzebny. sprawiedliwa. nie wysyła aplikantów, towarzyszy klientowi, no i ceny normalne a nie jakieś "z ksiezyca" jak u co poniektórych.....
Ewelina123
2011-03-12 16:04:11
Niezwykle życzliwa, sympatyczna, konkretna i profesjonalna. Jednak dla mnie najważniejsze było ogromne wparcie jakie Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak mi okazała. Serdecznie polecam Panią Mecenas wszystkim, którzy szukają wyjścia ze swoich problemów i wejścia na nową drogę. Jeszcze raz gorąco POLECAM!!!
ZiolkM
2011-01-11 16:01:30
Sprawa wygrana z klasą, choć prawo gospodarcze nie jest tym co Pani Mecenas lubi najbardziej, a jej poprzednik na początku wiele błędów popełnił. Dziękuję raz jeszcze i ponieważ to nie koniec liczę na dalszą owocną współpracę. Szczerze polecam - sprawa będzie załatwiona miło, sprawnie. kompetentnie.
Olgusia
2010-12-01 15:59:40
prawnik naj. naj. wybitniejszy do spraw karnych i rodzinnych polecam szczególnie ludziom prześladowanym przez różne służby trzy literowe często przekraczające swoje uprawnienia.
Bruce
2010-09-25 15:56:45
Pani Magda to profesjonalny i skuteczny adwokat. Rzeczowa, uporządkowana, zdecydowana, pełna inicjatywy ale też otwarta na klienta. W kontakcie bezpośrednim przemiła i serdeczna Kobieta. I co najważniejsze całkowicie nie zmanierowana. I z pewnością tego należy życzyć na cały czas praktyki adwokackiej. Dziękuję Pani Magdaleno za to, że pomogła mi Pani wypełnić ostatnią wolę mojej ś.p. Siostry. I ŻYCZĘ RÓWNIEŻ DUŻEJ RODZINKI 🙂
Kasiek22
2010-09-17 15:54:20
Moj rozwod to byla istna wojna!!! Wojna o dzieci, o pieniadze i o dobre Imie. Z pomoca Pani Mecenas wygralam te wojne. Polecam Pania Mecenas i dziekuje.Dorota
Dorota1966
2010-07-19 15:51:37
piękna i inteligenta kobieta, tylko pozazdrościć, ale potwierdzam , należą jej sie te wszystkie pozytywne komentarze, bo nic nie bierze sie o tak ta Pani na wszytko zapracowała i oby rutyna ja nie zjadała i zawsze tak dobrze zajmowała sie klientami. GORACO I SZCZERZE POLECAM,
Meggg
2010-05-04 15:48:22
ABSOLUTNIE rewelacyjna ADWOKAT z urodzenia, MODELKA z wyglądu, INTELIGENTNA za dwudziestu zwykłych adwokatów, PROFESJONALNA jak nikt !!! Szczerze POLECAM - profesjonalne podejście do sprawy. Dziękuję Pani Magdo i pozdrawiam
Artur
2010-02-15 15:43:55
zbyt mało czasu zostało mi poświecone, a sprawa wymagała tego
Marysia
2010-01-30 15:40:44
Na pierwszym spotkaniu był szok, bo pomyślałam, że to jakaś modelka nie adwokat, ale potem okazało się, ze Pani Mec nie tylko wygląda ale też jest skuteczna:) polecam, alimenty udało się stanowczo podwyższyć!
Aneta
2010-01-09 16:22:57
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak reprezentowała mnie w sprawie o rozwód z orzekaniem o winie. Od samego początku sprawa była bardzo trudna. Dzięki wsparciu Pani Mecenas sprawa zakończyła się sukcesem i wyrokiem bardzo korzystnym dla mnie. Współpraca w czasie trwania rozwodu na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm od samego początku do samego końca. Wiedziałem na czym stoję. Sytuacja była jasna. Bez fałszywych obietnic. Perfekcyjne przygotowanie. Znajomość szczegółów. Zrozumienie sytuacji. W czasie spraw a było ich kilka Pani Mecenas dawała mi ogromne wsparcie. Umiejętność rozmowy, jakim się wykazywała przed każdą sesja w sądzie pozwoliła mi przetrwać ten trudny czas. Na sali sądowej nie widziałem lepszego pełnomocnika. Siedzieć obok Pani Mecenas to wyróżnienie i zaszczyt. Z gracją broniła naszego stanowiska. Każdy detal wypowiedzi dopracowany w najwyższym możliwym stopniu. Każde pytanie zadane bez pudła. Każdy dokument zawsze na czas. W czasie całego procesu wiedziałem, że mogę zaufać i że nie jestem anonimowym klientem. Pełnomocnik, który wczuwa się w rolę klienta. Jeżeli potrzebujecie Pełnomocnika, który będzie się z wami identyfikował, przedstawi wam sytuacje w jasny sposób, nie będzie wam dawał fałszywych obietnic i zrobi wszystko co możliwe w ramach litery prawa żeby wam pomóc, to trafiliście w najlepsze możliwe miejsce. Pani Mecenas, zmieniła Pani mój świat. Za to dziękuje. Życzę sukcesów i powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Jest Pani wspaniałą osobą.
Dariusz H.
2019-02-25 15:12:07
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak reprezentowała mnie w sprawie o rozdzielność majątkową oraz w sprawie rozwodowej (z orzeczeniem o winie męża). Obie rozprawy zakończyły się pełnym sukcesem i korzystnym dla mnie wyrokiem. W trakcie naszej współpracy Pani Mecenas wykazała się wzorcowym profesjonalizmem, doskonałym przygotowaniem do każdej rozprawy oraz pełnym zaangażowaniem, wsparciem i zrozumieniem mojej sytuacji. Przez dwa lata, na każdym etapie postępowania, Pani Mecenas była zawsze perfekcyjnie przygotowana, znała każdy szczegół sprawy, broniła naszego stanowiska poprzez rzeczowe argumenty i dokładnie zebrane dowody. Pani Mecenas ma doskonała pamięć i analityczny umysł, która pozwala jej skupiać się na szczegółach, przez co doskonale łączy fakty, zadaje trafne pytania i konsekwentnie dąży do celu. Na sali sądowej Pani Mecenas jest kulturalna i elokwentna, ale także odważna, pewna siebie i kreatywna, a Jej wiedza i zdobyte doświadczenie znajdują odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia dialogu ze stroną przeciwną. Jednocześnie Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak to wspaniała osobowość, kobieta z klasą, o wielkiej wrażliwości i empatii, która doskonale rozumiała trudną sytuację, w jakiej się znalazłam. Pani Mecenas buduje z Klientem atmosferę pełnego zaufania, jest uważnym słuchaczem, a na sali rozpraw dodawała mi sił i odwagi, mimo strachu i stresu, który nieodłącznie mi towarzyszył. Zawsze miałam poczucie, że Pani Mecenas mnie wspiera i mogę na Nią liczyć w trudnych momentach. Pani Mecenas zaprezentowała się jako osoba bardzo responsywna, miałyśmy doskonały kontakt telefoniczny oraz drogą e-mail. Wszystkie dokumenty procesowe przygotowywane były z należytą starannością oraz w terminie, a każdy pojawiający się w procesie nowy dokument był przez Panią Mecenas bezzwłocznie do mnie przesyłany. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas i z pełną odpowiedzialnością polecam Jej doradztwo oraz wystawiam najlepsze referencje rzetelnego i profesjonalnego pełnomocnika. Dzięki Pani Mecenas udało mi się wyjść z bardzo trudnej sytuacji życiowej i brak mi słów, aby wyrazić, jak jestem wdzięczna za Jej pomoc i wsparcie w walce, w której przyszło mi wziąć udział. Pani Mecenas - jeszcze raz bardzo serdecznie Pani za wszystko dziękuję oraz życzę powodzenia i sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Jest Pani wspaniałym oraz godnym naśladowania adwokatem oraz człowiekiem.
Milena
2019-02-16 20:00:55
Zdecydowanie polecam współpracę z p. Mecenas Grześkowiak. Jest profesjonalnym, błyskotliwym, kompetentym i zaangażowanym w sprawę adwokatem z dużym doświadczeniem. Jej pewność siebie, szybkie i celne reakcje oraz waleczność są najlepszym lekarstwem na stres na sali sądowej. Dla p. Mecenas trudne sprawy nie istnieją. Moja sprawa zakończyła się moim 100% zadowoleniem. Jak rozwód to tylko z p. Adwokat. Doskonale jest mieć p. Magdalenę po swojej stronie, znacznie gorzej po stronie przeciwnej. Bardzo cenię sobie współpracę z p. Mecenas i dokonałabym tego wyboru ponownie.
Joanna
2018-08-02 19:29:25
Trafiłam do Pani Mecenas z polecenia i od razu wiedziałam, ze jestem dobrych rękach. Usługi Pani Mecenas polecali mi inni prawnicy działający w Warszawie. Pani Mecenas jest osobą bardzo konkretną, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Odpowiada na każde pytanie czy wątpliwości, odpisując chociażby o północy. Pani Mecenas patrzy na sprawę obiektywnie i podejmie się walki w słusznej sprawie. Bardzo troszczy się o losy klienta, a także dzieci uwikłanych w sprawy dorosłych. Jest osobą empatyczną i wczuwającą się w sytuację klienta. Wie, jak zabezpieczyć interesy dziecka. Na każdą sprawę przychodzi zawsze solidnie przygotowana. Jest niesamowicie błyskotliwa. W trakcie całego procesu czułam się bezpiecznie i zaopiekowana. Pani Mecenas wie do czego dąży w procesie i jest mocno skoncentrowana na celu. Mimo swojego wykształcenia prawniczego, ciesze się ze skorzystałam z usług profesjonalnego pełnomocnika. Pani Mecenas zadaje pytania, na które mnie, jako osoby emocjonalnie zaangażowanej, nie byłoby stać. Ponadto jej doświadczenie jest absolutnie bezcenne a jej obecność skutecznie minimalizuje stres towarzyszący tej trudnej sprawie. W ramach wyroku uzyskałam dokładnie to, czego chciałam. Jeżeli szukacie odpowiedzialnego prawnika, który rzetelnie zadba o Wasze (i dziecka) interesy przed sądem to Pani Mecenas Grzeskowiak jest najwłaściwszym wyborem. Absolutnie polecam!
Klientka
2018-11-08 00:56:30
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak to profesjonalny, doskonały merytorycznie Adwokat. Perfekcja, rzetelność, kompetencja, empatia, wrażliwość i charyzma to nieodłączne cechy inteligentnej, mądrej i pięknej Pani Mecenas. Pisma procesowe najwyższej jakości napisane z niezwykłą dokładnością i starannością, terminowo składane. Zawsze dostępna, wykonująca od siebie telefony, zainteresowana problemami i losem swojego klienta, wspierająca w trudnych chwilach. Pani Mecenas jest ciepłą i dobrą osobą, daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu w traumatycznym czasie. Wspiera na każdym etapie procesu. Rzeczowa i bardzo konkretna, skupiona i czujna na rozprawach, błyskawicznie wychwytuje i reaguje na to co dzieje się na sali sądowej. Waleczna,opanowana i stanowcza, nad wszystkim panuje nieustępliwie broniąc interesów klienta. Jest niepokonana w swych działaniach. Swoją inteligencją i błyskotliwością oraz trafnymi ripostami bije na głowę tzw. ,,skutecznych wyjadaczy\'\' z list warszawskiej palestry. Pełnomocnik najwyższej klasy, absolutnie polecam!! Pani Mecenas, z całego serca wielkie podziękowania za wszystko co Pani dla mnie uczyniła. Życzę Pani nieustających sukcesów zawodowych i osobistych. Pozdrawiam serdecznie.
Basia
2018-04-22 22:59:43
Mogę śmiało polecić Panią Mecenas Grześkowiak do prowadzenia sprawy rozwodowej. Pisma procesowe były przygotowywane w przemyślany sposób, z dotrzymaniem terminów. Nie było problemów z kontaktem. Zdarzało się, że sama z własnej inicjatywy przysyłała sms z pytaniem czy u mnie wszystko w porządku. Na sali sądowej skupiona i czujna. Mówi uczciwe na co można liczyć, nie obiecuje przysłowiowych gruszek na wierzbie. Nie pozwala na byle jakie zakończenie postępowania.
JJ
2018-01-10 13:38:32
Szczerze polecam Panią Adwokat Magdalenę Grześkowiak każdemu, kto chce spokojnie przjść przez ten trudny czas w życiu, jakim jest rozwód. Pani Magdalena profesjonalnie i żetelnie zajmowała sie sprawą od początku do końca, dając mi poczucie swojego rodzaju bezpieczeństawa że sprawa jest w dobrych rękach. Opanowana, doświadczona osoba, zawsze przygotowana, oddana sprawie i bardzo skuteczna. Prowadziła moją sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie przed dwoma instancjami. Bardzo dobry kontakt podczas naszej współpracy, błyskawicznie odpowiada na telefony, emaile, sms a jak była potrzeba spotkania to równięz nie było z tym najmniejsszego problemu. Prawdziwy wzór do nasladowania dla innych adwokatów i wiem co piszę. Jeszcze raz dziękuję Pani Magdaleno za pomoc jaka mi Pani okazała, za wygraną i że sprawiedliwość zwyciężyła. Będę polecał Panią każdemu kto znajdzie się w tak trudnej sytuacji zyciowej. Pozdrawiam i życzę jak najwięcej sukcesów zawodowych.
Artur
2017-09-26 15:00:11
Szczerze polecam panią mecenas. Główne zalety: #konkretna #doświadczona #przeważnie bardzo szybki odzew #sumienność #uczciwość i w kontaktach i w rozliczeniach Miałem w pani mecenas silne oparcie, wiedzę i życzliwość. Naprawdę polecam i namawiam. Ufam jej i wiem, że w sądzie reprezentuje mnie jako klienta i chce dla niego jak najlepiej. Waleczna, znająca się na rzeczy adwokatka!
Mar Les
2017-04-22 11:09:48
Maestra. Utalentowana, energiczna, kompetentna. Wie, co należy zrobić - i robi to szybko, skutecznie. Samodzielna. Można jej zaufać, odpuścić sobie \\"ręczne sterowanie\\" sprawą - ona naprawdę zadba. Mec. Magdalena Grześkowiak to nie tylko świetnie zorganizowany, profesjonalny adwokat, ale też wyjątkowo inteligentna osoba, z którą dobrze się współpracuje. W kilka sekund wychwytuje sedno sprawy, pamięta szczegóły. Błyskotliwa. Potrafi wtrącić trzy słówka, które trafiają \\"w punkt\\", ma wyczucie chwili, umie zagrać nastrojem, np. wtrącić coś żartobliwego, co dyskredytuje stanowisko strony przeciwnej - i absolutnie nie daje się zbić z pantałyku. Jeśli chce się możliwie cało wyjść z sytuacji rozwodu, warto powierzyć swoją sprawę Mec. Grześkowiak. W toczącym się przed sądem konflikcie pełnym wrogości i niekompetencji ludzi, którzy biorą w nim udział, Mec. Grześkowiak to ostoja pewności i rozsądku, która potrafi wyprostować poplątane sytuacje i sprawić, że w finale dostajemy coś sensownego, uporządkowanego, z czym da się żyć i planować przyszłość. Dobrze mieć w tak trudnych walkach tak skutecznego sojusznika.
Anna
2016-12-09 10:35:27
Pani Mecenas Magdalena Grześkowiak była skutecznym adwokatem w mojej sprawie rozwodowej, trwającej prawie 4 lata. Wcześniej miałam innych, bezskutecznych adwokatów, a Pani Mecenas wyprostowała moją sprawę rozwodową co było prawdziwym wyzwaniem. Pani Mecenas w swojej pracy jest niezwykle sumienna, rzetelna, pełna zaangażowania, ludzka i nad wyraz skuteczna. Polecam z całego serca Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak każdemu, kto szuka profesjonalisty i zarazem oddanego sprawie człowieka. Dodam, że Pani Mecenas jest nie tylko pełna profesjonalizmu, ale również piękna. Dziękuję jeszcze raz za wygraną sprawę i za lata trudnej pracy.
Renata
2016-08-08 14:12:34
Magdalena Grześkowiak - Adwokat - z powołania- w Sądzie czuje się jak \\"ryba w wodzie \\" a jej klient jest spokojny o swoją sprawę - Merytoryczna, Konkretna,Profesjonalna, zawsze przygotowana a do tego Piękna.. taki pełnomocnik to duma- polecam
Joanna
2016-05-12 13:05:20
Pani Mecenas Magdalena Grzeskowiak jest profesjonalista najwyzszej klasy. Swietna osobowosc ,charakter i charyzma . Jestem bardzo zadowolony ze wspolpracy z Pania Magdalena i zawsze czulem ze moj los jest w najlepszych rekach! Bardzo dziekuje za pomoc Pani Magdaleno 🙂 Pozdrawiam bardzo serdecznie!
Konrad
2016-04-24 20:30:48
Witam, Bardzo dziękuję za przeprowadzenie mnie przez cały proces rozwodowy. Pani mecenas właściwie przygotowała dokumentację pozwu i pokierowała moimi działaniami, co pozwoliło mi na uzyskanie tego o co walczyłem - opieki nad dzieckiem z ograniczeniem praw rodzicielskich dla matki. Kontakt z Panią Mecenas zawsze był bardzo rzeczowy i na wysokim poziomie merytorycznym. Nie miałem problemu z błyskawicznym uzyskaniem odpowiedzi przez telefon, sms, lub mail. Widać było aktywne dążenie do skutecznego pozytywnego rozwiązania sprawy. Serdecznie polecam!!! Panią Mecenas natomiast serdecznie pozdrawiam!!!
Mariusz
2016-01-21 10:38:30
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Mecenes. Pani Magda jest prawnikiem z prawdziwego zdarzenia. To nie tylko merytoryczna skarbnica wiedzy ale i uosobienie spokoju i rzetelności. Zawsze przygotowana, z wielkim sercem i ogromnym zaangażowaniem. Pani Magda to prawdziwa perła w prawniczym świecie. Jest profesjonalistką ale przede wszystkim jest też człowiekiem a to dla mnie miało ogromne znaczenie, bo poszukując dobrego prawnika w mojej sprawie rozwodowej oczekiwałam przede wszystkim skuteczności ale i osoby, na której poprostu mogę polegać. Jeszcze raz dziękuję za Pani poświęcenie , zaanagażowanie i ogromne wsparcie. To był najlepszy wybór.
Aneta
2015-12-22 15:59:38
Korzystałam z usług Pani Magdaleny w trudnej sytuacji podczas rozwodu i walki o alimenty. Suytuacja była trudna i wielu innych adwokatów nie dawało czas na wygranę. Pani Adwokat się udało - jest w 100% skuteczna, profesjonalna, terminowa i co najważniejsze jest z nią stały kontakt a to jest nieocenione w tak kryzysowych sytuacjach.
Anna
2015-09-16 15:18:49
Moi kochani, Pani Mecenas, to najdokładniejsza, najbardziej oddana sprawie i klientowi osoba. Jest najwyższej klasy kompetentnym adwokatem. Nie zostawia spraw niezałatwionych. Pomaga nie tylko swoim profesjonalizmem, ale także jest niezwykle szczerą, przejmującą się osobą, którą reprezentuje, jest bardzo empatyczna i zawsze znajdzie czas na rozmowę z klientem. W moim przypadku bardzo chciałam znaleźć adwokata, który zmierzy się z moim mężem. Mąż świetnie przygotował się krok po kroku do pozbawienia mnie majątku, mojej godności i wartości razem ze swoją kochanką. Pani Mecenas doskonale dała sobie z nim rade. Serdecznie polecam panią adwokat, naprawdę w ciemno bez najmniejszego mrugnięcia okiem, chciałbym żeby wszyscy którzy mają beznadziejne sprawy i Ci który już czują się ze sprawa może nie potoczyć się po ich myśli, choć skontaktowali się z Panią Mecenas. W sądzie jest nieprześcigniona i walczy do końca.
Magdalena
2015-05-26 19:08:55
Korzystałem z pomocy mecenas Magdaleny Grześkowiak w sprawie o rozwód oraz ustalenie kontaktów z dzieckiem. Pani Mecenas przede wszystkim jest profesjonalistką w każdym calu, umie znakomicie pokierować prowadzoną przez siebie sprawą i doradzić rozwiązania prawne najlepsze w danej sytuacji. Najważniejszą jednak kwestią jest fakt, że Pani Mecenas jest po prostu skuteczna, a prowadzone przez nią sprawy udało zakończyć się w satysfakcjonujący mnie sposób, co wydawało się na początku nie lada wyzwaniem. Doceniam profesjonalizm, szeroką wiedzę, zorganizowanie, a także spokój i kulturę. Polecam wszystkim, a tym którzy wybrali Panią Mecenas do prowadzenia swoich spraw gratuluję dobrego wyboru.
Radek
2014-11-18 12:20:00
Chciałabym podzielić się opinią na temat współpracy z Panią Mecenas Magdą Grześkowiak. Zanim trafiłam do Pani Mecenas /z polecenia/, byłam na konsultacji u kilku prawników. To dało mi pewien obraz jak taki kontakt może przebiegać i wobec tego możliwość porównania tak różnej od nich, postawy Pani Grześkowiak. Mój pierwszy kontakt z Panią Mecenas przebiegł w taki sposób, że nie pozostawił żadnych wątpliwości, że jest osobą godną zaufania, której mogę powierzyć mój los, w tak bolesnym momencie życia. Od pierwszej chwili jawiła się jako osoba o ponadprzeciętnych kompetencjach, pewna swojej wiedzy, umięjętności, ale równocześnie osoba bardzo zorientowana na potrzeby drugiego człowieka. To, poza fachowością Pani Mecenas, było dla mnie ogromną wartością. W dalszej współpracy, pierwsze wrażenia ze spotkania jedynie znajdowały potwierdzenie w faktach. Pani Mecenas, jest bardzo dyspozycyjną osobą, zawsze odbiera telefon lub kiedy jest na rozprawie, oddzwania w pierwszej wolnej chwili, kontaktuje się drogą mailową i smsową, w zależności od możliwości, ale nigdy nie zostawia klienta bez odpowiedzi lub kontaktu. Jest osobą uważną, staranną, wspaniale przygotowaną do sprawy, na bieżąco kontrolującą bieg wydarzeń /daje poczucie, jakby całą uwagę poświęcała tylko jednej sprawie, mimo, że jest osobą bardzo zajętą/. Przejawia dużą inicjatywę w kontaktach z klientem, nie wyczekuje, tylko sama motywuje klienta do działania, obszernie przedstawia wszystkie możliwości dostępne, podpowiada i dopinguje, konsultuje każdy drobiazg, który uzna za istotny dla sprawy, ale też nie lubi tracić czasu na sprawy poboczne. Ta asertywność też jest przeze nie odczytana jako dowód na jej profesjonalizm działania. Odniosłam wrażenie, że jest bardzo otwarta i szczera w relacji z klientem, tak po ludzku zaangażowana, nie lubi zwodzić i roztaczać wizji nierealnych do spełnienia i choć czasem miałam wrażenie, że gasi mój entuzjazm w moich wyimaginowanych roszczeniach, to w rozrachunku dłuższego czasu wychodziło na to, że po prostu jej doświadczenie dużo wcześniej pozwalało jej realnie ocenić szansę powodzenia mojego działania. Miałam też poczucie, że nie przekazuje mi suchej wiedzy z zakresu prawa, tylko wchodzi w moje nieszczęście, stara się poczuć moje emocje i w subtelny sposób kontaktuje mnie z realiami prawa. To wielka umiejętność. Wszystko to sprawiło, że w najtrudniejszym momencie mojego życia mogłam zaufać obcemu człowiekowi, powierzyć mu swoje losy i czuć się bezpiecznie. Zarówno wiedza Pani Mecenas z zakresu prawa, ale również fakt, że okazała się wspaniałym psychologiem, sprawiły, że podjęte przez nią działania i kroki doprowadziły mnie do osiągnięcia wszystkich zamierzeń i dzisiaj, mimo rozpadu mojego małżeństwa, mam możliwość żyć spokojnie, godnie i w standardzie życia, do którego przywykłam. Udało się unikąć całego \\"piekła\\" jakim jest walka małżonków w Sądzie. Wszystko przebiegło w sposób taktowny, spokojnie ale też spełniając moje pragnienia i potrzeby. W obliczu wysokich kompetencji Pani Mecenas i jej cudownego podejścia do ludzi w potrzebie, nie mogę zapomnieć o tym, że jej usługi są wycenione bardzo racjonalnie, umiarkowanie. Dzielę się tym spostrzeżeniem, porównując z cenami prawników, z którymi miałam okazję współpracować zanim trafiłam do Pani Mecenas, gdzie ceny były wygórowane a w zamian, niestety nie otrzymałam oczekiwanego wsparcia. Każdemu, komu \\"ziemia usunęła się nagle spod nóg\\", mogę doradzać kontakt z tą serdeczną i bardzo fachową osobą, w nadziei, że z jej pomocą i ich sprawy znajdą szczęśliwy finał.
soficavallo
2014-10-14 10:21:36
Do Pani Mecenas Grześkowiak trafiłam przez stronę www.skutecznyadwokat.pl po przeczytaniu zawartych na stronie opinii, szczerze potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze. Pani Mecenas Grześkowiak jest przede wszystkim bardzo profesjonalna – super zorganizowana, zawsze przygotowa, na rozprawie stanowcza, elokwentna i konkretna, z wyprzedzeniem informuje o konsekwencjach wszystkich działań i zawsze trafnie, doradza w strategicznych momentach. Deceniam bardzo dobry kontak z Panią mecenas, zawsze odpowiada szybko na telefony i maile. Pani Grześkowiak nawiązuje bardzo dobry i szczery kontakt z klientem, jest zaintersowana jego historią. Na rozprawie człowiek czuje się, że jest pod dobrą opieką co zawsze zmniejsza i tak już ogromny stres. Dziękuje Pani Mecenas za pomoc i wsparcie w wyjątkowo trudnym dla mnie czasie i życze powodzenia w dalszej pracy i życiu osobistym. Szczerze polecam.
Ewelina
2013-12-30 16:23:40
Polecam Pania Mecenas! Przez caly czas trwania mojej sprawy czulem ze jestem pod dobra opieka. Zawsze przygotowana do sprawy i z bardzo zyczliwym podejsciem do klienta. Rozwod juz za mna ale wiem ze to nie koniec walki z byla i na pewno bede nadal korzystac z pomocy Pani Mecenas.
Malik Paweł
2013-10-15 16:21:28
Po pierwsze to Pani Mecenas lubi to co robi i nie traktuje klienta jak zlo konieczne( jak inni u ktorych bylam). Odbiera telefony, informuje na biezaco co sie w sprawie dzieje i odpisuje na maile. Niby takie oczywiste a jednak osoba ktora wczesniej prowadzila moja sprawe rozwodowa uwazala to za zbytek. Pani Mecenas jest faktycznie bardzo konkretna i dobrze zorganizowana. Moj rozwod byl ciezki ale udalo sie nam udowodnic wylaczna wine bylego juz meza, pomimo ze czarowal sedzie swoim urokiem osobistym. Alimenty tez wysokie na dzieci dostalam a wiec jestem bardzo zadowolona. Dobrze ze w pore sie opamietalam i przenioslam sprawe do Pani Mecenas Grzeskowiak bo inaczej efekty bylyby oplakane. Dziekuje Pani Mecenas i zycze dalszych sukcesow w zyciu zawodowym i osobistym. MK
Sawa1965
2013-09-07 16:20:52
Krótko i na temat- polecam do rozwodów. Pani Mecenas jest bardzo konkretna i faktycznie skuteczna.
Kamila77
2013-07-21 16:20:19
Wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem adwokata mogę z całą pewnością i przekonaniem powiedzieć, że wybór Pani Magdaleny będzie najlepszym wyborem. O profesjonalizmie nie będę pisał bo to sprawa oczywista, ale spokój i umiejętność pomocy w tej sytuacji jest wręcz nieoceniona.
Leszek63
2013-06-17 16:19:49
Pani Mecenas Magdalena Grzeskowiak to przede wszystkim wspaniały człowiek. Z wyglądu drobniutka i piękna kobiet a na sali rozpraw waleczna jak lwica o swoje małe. Przede wszystkim pani Magdalena dała mi ogromne poczucie że jest przy mnie i jest ze mną, a najważniejsze dzięki spotkaniom i rozmową z Panią Mecenas znalazłam w sobie ogromne poczucie własnej wartości i siłę której mi brakowało już od dawna. Gorąco Polecam , moja sprawa wydawała się długa i niekończąca a okazało się ze na jedna rozprawa i jestem po rozwodzie Nie Ma Lepszego Adwokata!!!!!
Iwona S.
2013-05-08 16:19:19
Do Pani Mecenas trafiłam dzięki zamieszczanym tu oraz w innych serwisach bardzo dobrym opiniom i dziś wiem, że decydując się na współpracę z Panią Mecenas nie mogłam trafić lepiej. Pani Mecenas ma ogromną wiedzę i jest perfekcyjna w swoim zawodzie dzięki czemu udało się zakończyć sprawę zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pani Mecenas zawsze była świetnie przygotowana do sprawy, a pisma procesowe przygotowane przez Panią Mecenas były napisane profesjonalnie. Oprócz tego, że Pani Mecenas jest fenomenalnym Adwokatem to również jest wspaniałą osobą o wielkim sercu. Dzięki jej wsparciu i oddaniu na każdej sprawie czułam się bezpiecznie i spokojnie. W każdej chwili mogłam liczyć na poradę Pani Mecenas, a kiedy nie mogła odebrać telefonu potem sama oddzwaniała. Nie mam słów aby wyrazić ogromną wdzięczność Pani Mecenas za to co dla mnie zrobiła, za dodawanie siły walki, za wsparcie, oraz za to, że w tym tak trudnym dla mnie okresie życia była przy mnie. Dzięki takim osobom jak Pani Mecenas chcę mi się wierzyć, że będzie dobrze, że jak jest pod górkę to wreszcie musi być z górki. Szczerze i z całego serca polecam usługi Kancelarii Pani Magdaleny Grześkowiak , gdyż z czystym sumieniem uważam iż Pani Mecenas jest najlepszym adwokatem w Warszawie i w pełni zasługuję na najwyższe wyróżnienie. Dziękuję Pani Mecenas – Iwona P.
Zuzanna77
2012-12-03 16:16:21
Panią Adwokat polecił mi kolega,który również sie rozwodził i korzystał z pomocy Pani Grześkowiak.Mężczyźni w naszym sfeminizowanym kraju, mają cieżko w trakcie rozwodu bo z góry są na straconej pozycji,duże alimenty i jak najmniej widzeń z dziećmi.Dzięki Pani Adwokat wyrok jest dla mnie bardzo korzystny,a była już żona kipiała wręcz ze złości i zazdrości, widząc, że tak piękna Kobieta prowadzi moją sprawę i to z sukcesem.Duża klasa i profesjonalizm. Dziekuję Pani Adwokat.Kazimierz Nowakowski
kaziknowakowski
2012-08-27 16:13:29
wpisuje swój komentarz dla tych którzy mają wątpliwosci czy oceny zawarte przy Pani Mecenas to jakies laurki które nie znajdą potwierdzenia w rzeczywistości.ja również korzystałam z pomocy innego prawnika przy prowadzeniu mojej sprawy rozwodowej,zanim trafłam do Pani Grześkowiak.nie chce wdawac sie w szczegóły teraz,dlaczego musiałam szukać innej osoby która w końcu potraktuje moją sprawę z należytym zainteresowaniem.na szczęście znalazłam Pania Mecenas.zupełnie inna kultura pracy,dokładna i przygotowana do każdej rozprawy.bardzo konkretna,czasami wręcz kategoryczna ale ktos musiał ustawiać mnie do pionu.dziękuję dzisiaj za to Pani Mecenas!
Katarzyna13
2012-04-07 16:11:43
Zwróciłam się do Pani Adwokat Magdaleny Grześkowiak o poprowadzenie mojej sprawy rozwodowej po obejrzeniu jej w programie Sąd Rodzinny na tvn.jest taka sama jak w tym programie, ostra i waleczna. Szkoda że skala ocen to tylko siódemki bo dałabym 10. p.s. zgadzam się z jedną z poniższych ocen, że Pani Adwokat zawsze jest przygotowana na sprawę.
Katarzyna Grajec
2011-11-30 16:09:25
Wbrew moim zasadom, ustabilizowanej pozycji zawodowej i społecznej , dokonałam czynu podlegającemu kk. Jestem uniewinniona, z czystą kartą , ale moralny kac pozostał. Bardzo jestem wdzięczna wielkiemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu pani Adwokat, Pani Magdalenie Grześkowiak. To dzięki Niej przeszłam przez te badania lekarskie, psychologiczne i rozprawy z pełną świadomością kolejnych koniecznych procedur, bez uszczerbku na zdrowiu. Cały czas miałam świadomość wsparcia, porad i konsekwencji. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią mecenas Grześkowiak wszystkim, którzy świadomie bądź nie znaleźli się na zakręcie drogi życiowej. Pani Magda jest wspaniałym człowiekiem a później adwokatem . Bardzo polecam a jednocześnie bardzo dziękuję.
Mroczek
2011-09-01 16:07:33
Wszystkim, którzy mają przed sobą sprawę rozwodową z pełnym przekonaniem polecam Panią Mecenas Magdalenę Grześkowiak. Jest to osoba niezwykle kompetentna w sprawach prawnych ale jednoczesnie wykazuje się ogromną empatią, co pozwala łatwiej przejść tak traumatyczne wydarzenie jakim jest rozwód. Moja sprawa właśnie się zakończyła i to pełnym sukcesem dzięki wydatnej pomocy Pani Mecenas.
SR123
2011-08-14 16:06:27
pani mecenas SKUTECZNA i bardzo rzetelnie prowadzi sprawę!!! skrupulatna, dokładna, oczytana w przepisach, dba o dobro klienta. kontakt z panią mecenas bardzo dobry a ceny rozsądne, dla normalnych ludzi. wysłuchuje i nie opowiada bzdur typu" znaaam wszystkich sędziów i wszystko załatwieee" co spotykałam u innych adwokatów i nie robi niepotrzebnych nadziei jesli widzi że coś nie tak to mówi. Posiada cos co sie nazywa wyczucie prawa albo jak kto woli poczucie sprawiedliwosci. po prostu broni ludzi których bierze pod opieke. Pani mecenas bardzo mi pomogła --wygrała mi sprawe rozwodową na tylko 2 rozprawach a z alimentów jestem bardzo zadowolona!! polecam wszystkim pokrzywdzonym!!! i bardzo dziekuje za pomoc!
avemaria
2011-03-11 16:03:28
W pelni profesjonalna wspolpraca. Wyjatkowo rzeczowa obsluga i wyjasnienia niezrozumialych dla mnie kwestii. Szybko i bezbolesnie zalatwiony rozwod. Serdecznie dziekuje za pomoc i szczerze polecam!
Tomek D.
2010-12-06 16:00:42
Wyjątkowa osoba i wyjątkowy adwokat, którą warto mieć za swojego sprzymierzeńca w Sądzie. Bardzo inteligentna i rzeczowa w mojej sprawie wykazała się również dużym zrozumieniem jako człowiek i bardzo profesjonalnym podejściem. Mój rozwód mimo złożoności przebiegł całkowicie po mojej myśli a Pani Magda pomogła mi uzyskać najkorzystniejsze warunki z możliwych. Szczerze polecam. Na pewno Pani Magda jest pierwszą osobą, do której zgłosiłabym się po pomoc prawną w przyszłości.
AnnaD
2010-10-08 15:57:54
broniła mnie z urzędu lepiej, niż współoskarżonych wysoko opłaceni adwokaci z wyboru. Pani Magda to prawnik z powołaniem !
Szwejko
2010-09-17 15:55:04
Znam p. Magdę już 3 lata.Zaangażowanie ,profesjonalizm to najważniejsze cechy.Sprawy niemożliwe potrafi tak poprowadzić że skutecznie wznowiła postępowanie umorzone.Zawsze miła,potrafiąca podejść indywidualnie do sprawy.Byłam u kilku ,,znanych adwokatów,, którzy nie potrafili mi pomóc , a p.Magda tak.Dlla mnie to jest adwokat na 10 ,polecam .
katee288
2010-08-03 15:52:27
Pani Magdalena prowadziła moja sprawę 4 lata ( z urzędu) i pomimo tak długiego czasu,była do końca stanowcza i wytrwała w osiągnięciu moich oczekiwań.Przez ten długi okres czasu nie straciła animuszu ani wiary w pozytywne załatwienie sprawy.Okazała się nie tylko skutecznym mecenasem,ale też osobą która okazała mi dużo serca.Obyśmy mieli więcej takich adwokatów.
MalyElf
2010-06-22 15:49:40
Podzielam poniższe komentarze, oprócz jednego - w mojej sprawie Pani Adwokat poświęciła mi naprawdę mnóstwo czasu. Uważam - a mam porównanie - że prezentuje wysoki poziom profesjonalny, jest precyzyjna, a na sali sądowej rzeczowa i ostra. I nigdy nie odwołała żadnego naszego spotkania. Jeszcze raz dziękuję za wygranie mojej sprawy. Serdecznie Pania pozdrawiam.
Andrzej
2010-02-22 15:45:10
bardzo dobra i skuteczna do spraw karnych gospodarczych "białych kołnierzyków", sprawnie wywalczyła dla mnie to chciałem. cenowo można się panią Magdaleną rozsądnie dogadać.;) Jeszcze raz wielkie dzięki pani Magdo;)
Kony
2010-01-30 15:38:54

Kontakt

ul. Chłodna 48 lok. 156 
00-872 Warszawa (Wola)

+48 667 990 661 
magdalena.grzeskowiak@adwokatura.pl

Social media: